جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

دیدار معاون امور استان ها با استاندار کرمان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار معاون امور استان ها با استاندار کرمان

معاون امور استان های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در دیدار استاندار کرمان، خدمات نظام در این استان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: رسانه ملی و شبکه استانی کرمان خود را موظف می دانند با انعکاس هنرمندانه  این خدمات به مردم، موجب دلگرمی و خرسندی بیش از پیش آن ها شوند .

کیومرث طهماسبی، حضور دشمن شکن مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی را نشانه برخورد صادقانه مسئولان نظام در عالی ترین سطح با مردم دانست و گفت: مردم نیز در جواب همین برخورد صادقانه با حضور پرصلابت خود در این انتخابات موجب حیرت همه جهانیان شدند .

استاندار کرمان هم در این دیدار با ارئه گزارشی از اقدامات دولت در استان کرمان در سال های گذشته گفت: ساخت 211 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی در این استان، احداث بیش از 400 کیلومتر بزرگراه در سال گذشته، سرمایه گذاری 15 هزار میلیارد ریالی در بخش صنعت ومعدن استان، گسترش شبکه های نوین  ابیاری، بازسازی شهرهای زلزله زده بم، زرند و دیگر مناطق و برقراری امنیت پایدار در استان از جمله این اقدامات است .

نجار با تقدیر از تلاش رسانه ملی  و شبکه استانی برای انعکاس این خدمات، افزود: رسانه ملی  و شبکه استانی باید علاوه بر اطلاع رسانی به موقع خدمات به مردم، کاستیها و کمبود ها را نیز به مسئولان نظام و استا ن منعکس کنند.

alt