سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

دیدار معاون رسانه ملی با نماینده ولی فقیه در گیلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار معاون رسانه ملی با نماینده ولی فقیه در گیلان

دیدار معاون رسانه ملی با نماینده ولی فقیه در گیلان

 

دکتر دارابی معاون امور استان های رسانه ملی با آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان دیدار کرد.
نماینده ولی فقیه در گیلان در دیدار معاون امور استان های رسانه ملی با بیان اینکه صدا و سیما نقش مهم و تاثیر گذاری در ترویج فرهنگ اصیل ایرانی دارد و تولید برنامه های پرمحتوا و مطابق با فرهنگ غنی اسلامی - ایرانی، مهمترین رسالت رسانه ملی است گفت: این کار با تولید برنامه های فاخر امکان پذیر است و در این راه باید از اندیشمندان بیشتر بهره گرفت.
آیت الله قربانی با اشاره به اینکه رسانه ملی ظرفیت فراوانی برای تولید برنامه های پرمحتوا دارد افزود: مدیران صدا وسیما باید از توان افراد متخصص، فرهیخته وپژوهش محور بهتر و بیشتر بهره گیرند.
وی با تاکید برضرورت اعتماد سازی در رسانه ملی گفت: صدا و سیما می تواند با رویکرد مخاطب محوری، امید آفرینی را در جامعه ترویج دهد چرا که این رسانه به عنوان رسانه فراگیر ارتباط مستقیم با افکار عمومی دارد.
نماینده ولی فقیه در  گیلان همچنین با قدردانی از دکتر علی طلوعی مدیرکل سابق صدا وسیمای مرکز گیلان گفت: در یک سال گذشته تحولات خوبی را در شبکه استانی شاهد بودیم و امیدواریم این رویکرد در زمان مدیریت مهندس حسن ظهیری مدیرکل جدید رسانه استانی تداوم یابد.
معاون اموراستان های سازمان صدا و سیما هم دراین نشست با اشاره به توانمندی های استان گیلان گفت: این استان ظرفیت های فراوانی در همه بخش ها دارد که باید در برنامه سازی ها به آنها توجه ویژه شود.
دکتر علی دارابی با اشاره به استقبال مخاطبان از برنامه های نمایشی گفت : رسانه ملی  تلاش می کند با تولید برنامه های نمایشی قوی و غنی رضایت مخاطبان را جلب کند.