جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

دیدار نماینده استان در مجلس شورای اسلامی با مدیران صدا و سیمای مرکز زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار نماینده استان در مجلس شورای اسلامی با مدیران صدا و سیمای مرکز زنجان

دیدار نماینده استان در مجلس شورای اسلامی با مدیران صدا و سیمای مرکز زنجان

 

حجت الاسلام شجاعی، نماینده مردم شهرستان های ابهر، خرمدره و سلطانیه  در مجلس شورای اسلامی ضمن حضور در صدا و سیمای مرکز زنجان با شرکت در جلسه شورای معاونین مرکز با مدیرکل و اعضاء این شورا دیدار و تبادل نظر کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، مدیرکل صدا, سیمای مرکز زنجان در این نشست ضمن تبریک ماه رجب و ایام ولادت با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با بیان اینکه رسانه استانی آماده است در خصوص مواردی که از سوی نمایندگان استان مهم احساس می شود اطلاع رسانی کند گفت : آمادگی داریم در صحن مجلس و جلسات کمیسیون ها حضور پیدا کرده و نسبت به تهیه برنامه از فعالیت نمایندگان استان و کارهای صورت گرفته در مسیر توسعه و پیشرفت استان را به سمع و نظر مردم شریف استان برساند .

آقای لطیفی با اشاره به رویکرد جدید رسانه استانی برای پرداخت بیش از پیش به مشاهیر، برگزیدگان و ایثارگران استان گفت : وجود شهیدی از زنجان در مناقشات مرزی با شوروی سابق و حضور همسرش پس از تحمل مشقات فراوان بر سر مزار وی در مرز، مرحوم استاد روزبه زنجانی و سایر منتخبین در گروه های مختلف اجتماعی فرصت بینظیری برای انتقال این ارزشها به نسل آتی است.

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی  هم با تبریک ایام ماه رجب تصریح کرد: رجب فصل عبادت فردی و اجتماعی و فرصت بی نظیر تذهیب نفس است.

وی نظام جمهوری اسلامی را نعمت بزرگ الهی برشمرد و افزود: انجام وظیفه اجتماعی بواسطه فرصت مسئولیت نیاز به خودسازی و مراقبت از نفس دارد که نمونه بارز آن را در شخصیت بینظیر شهید سلیمانی دیدیم که به  الگو ابدی و ماندگار برای نسل جوان تبدیل شده است.

نماینده شهرستانهای ابهر، خرمدره و سلطانیه  با تقدیر از تلاش های مدیران و کارکنان رسانه استانی، برنامه‌های شبکه اشراق و شبکه استانی رادیو را خوب ، مفید و مبتنی بر ارزش‌های اسلام و انقلاب دانسته و با ابراز رضایت از عملکرد رسانه استانی افزود : رسانه ملی با دو ویژگی گستردگی مخاطب و انتقال سریع پیام ، نقش بی بدیلی در گسترش و ترویج معارف و ارزش های دینی در جامع دارد و بی شک رسانه استانی هم با اجرایی کردن برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی همچون دانشگاهی عظیم رسالت آموزش و اطلاع رسانی را بر دوش دارد.

حجت الاسلام شجاعی افزود: با توجه به شرایط کلی کشور انتخابات سال آینده بسیار حساس و سرنوشت‌ساز است و هر رای که توسط مردم عزیز ما به صندوق‌ها ریخته شود ضربه محکمی به دهان مستکبرین و دشمنان این نظام است و به حمد الهی رویکرد اصلی صدا و سیما هم در شبکه‌های ملی و هم شبکه‌های استانی، اطلاع رسانی، بسترسازی و فضاسازی برای مشارکت بیشتر مردم در انتخابات است.

وی علت هجمه گسترده به رسانه ملی را جامعیت، صداقت و جایگاه این رسانه اخلاق محور دانست و بر عزم مجلس شورای اسلامی بمنظور برطرف شدن مشکلات سازمان تاکید کرد.

شایان ذکر است است حجت الاسلام شجاعی پس از این جلسه بمنظور شرکت در برنامه با نمایندگان در استودیوی این برنامه حضور یافت.