جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان

دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان

دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان

کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با دکتر طلوعی مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز گیلان دیدارکرد .

نماینده رشت در این دیدار ضمن تبریک انتصاب دکتر طلوعی به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز گیلان جایگاه رسانه را به عنوان یکی از تاثیر گذار ترین دستگاه های کشور در بستر سازی برای رفع مشکلات مردم و کاربردی کردن فرامین مقام معظم رهبری در جامعه مهم ارزیابی و خاطر نشان کرد : نقش شبکه های ملی و استانی در ارتقای سطح فرهنگی جامعه و شناسایی ظرفیت های منطقه مهمتر از هر رسانه ای است.

کوچکی نژاد با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت های کم نظیر و منحصر به فرد استان گیلان در حوزه های مختلف گفت : انتظار می رود این ظرفیت ها ، زمینه ساز توسعه پایدار در بخش های مختلف تاریخی ، فرهنگی ، هنری ، اجتماعی و .. در استان شود .

وی افزود : گیلان نیاز بیشتر به پوشش رسانه ای دارد و امیدواریم در دوره مدیریت جدید صدا و سیما توجه ویژه ای به نقاط روستایی و جاهایی که از پوشش رسانه بی بهره هستند صورت پذیرد .

دکتر طلوعی مدیر کل صداوسیمای گیلان نیز در این دیدار به اثر گذاری و جایگاه صدا و سیما در کشور اشاره کرد و گفت : صدا و سیما به عنوان مجموعه ای از عناصر خدوم، متخصص و متعهد به نظام و ولایت فقیه توانسته است وظیفه اصلی خود را در راستای حفظ آرمان ها و دستاوردهای انقلاب در برهه های حساس انجام دهد.

مدیرکل صداوسیمای گیلان افزود: ایجاد فضای همکاری و تعامل بین نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رسانه استانی می تواند منجر به توسعه زیرساخت ها در استان شود و در این راستا شبکه باران از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد .