سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل

دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل

 

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و درباره ظرفیت ها وانتظارات مردم حوزه انتخابیه خود تبادل نظر کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، در این دیدار محمد عباس زاده مشگینی نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از تلاش کارکنان این مرکز در انعکاس اخبار و مسائل مربوط به توسعه حوزه انتخابیه خود، معرفی جاذبه های گردشگری استان و انعکاس مطالبات مردم از طریق رسانه استانی را خواستار شد.

محمود عباس زاده مشگینی  همچنین اظهار کرد: با توجه به اینکه ظرفیت‌های خاص و منحصر به فردی در مشگین شهر و روستاهای آن در حوزه گردشگری وجود دارد ضرورت دارد تا این زیبایی‌ها با حمایت سرمایه گذار و استفاده از ظرفیت رسانه استانی شاهد رشد اقتصادی در این منطقه باشیم .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز در این دیدار از اقدامات و برنامه ریزی های رسانه استانی برای معرفی جاذبه های گردشگری شهرستانهای استان خبر داد و افزود: با تمام امکانات و توان خود در راستای معرفی پتانسیل ها ، رفع موانع و مشکلات حوزه های مختلف استان  و بویژه تبیین رونق تولید تلاش می کنیم.