سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

دیدار نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل مرکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل مرکز

دیدار نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل مرکز

 

مدیرکل مرکز در دیدار دکتر وقف چی محور حرکت رسانه ملی را انعکاس خدمات نظام اسلامی بیان کرد و افزود: برابر منویات رهبر معظم انقلاب، رسانه ملی  امید آفرینی، القاء خودباوری و حمایت از تولید ملی را در راس برنامه ها و تولیداتش دارد.
وی با اشاره پوشش 90 درصدی دیجیتال در استان و مطالبه جدی ساکنان سایر نواحی باقی مانده درخصوص بهره مندی از شبکه های دیجیتال گفت: در صورت تامین اعتبارات لازم در آینده نزدیک باقی مانده مناطق استان هم تحت پوشش برنامه های دیجیتال قرار خواهد گرفت.
آقای صفری در خصوص اجرا و تکمیل پروژه سیگنال رسانی زمینی به شهرستان طارم و مطالبه جدی مردم شریف این شهرستان افزود : با پیگیری های صورت گرفته این پروژه در دستور کار سازمان قرار دارد لیکن نیازمند حمایت جدی مسئولین استان برای تکمیل این پروژه مهم می باشد .
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس  شورای اسلامی هم در این دیدار ارتباطات رسانه ای را از عوامل توسعه هر منطقه ای دانست و گفت: تبیین توانمندی های محلی و جذب گردشگر و سرمایه گذار از طریق رسانه ملی و استانی عامل محرومیت زدایی و توسعه است.
دکتر وقف چی با تشکر از نگاه عدالت محور رسانه استانی در پرداخت به نواحی مختلف استان، بر پیگیری و رفع مشکلات اعتباری در خصوص تکمیل پوشش دیجیتال تاکید کرد.