جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

دیدار نماینده مردم گرگان – آق قلا در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صدا و سیمای گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار نماینده مردم گرگان – آق قلا در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صدا و سیمای گلستان

دیدار نماینده مردم گرگان – آق قلا در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صدا و سیمای گلستان

 

نماینده مردم گرگان-آق قلا در مجلس شورای اسلامی با حضور در صدا و سیمای مرکز گلستان با مدیر کل مرکز در حوزه ظرفیت ها و مشکلات موجود گفتگو و تبادل نظر کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، مدیرکل صدا وسیما در اين دیدار گفت:  امروز مقوله تبليغات و اطلاع رسانی كاركرد ويژه رسانه است و ما تلاش می كنيم با تمام امكانات و توان خود در راه معرفی پتانسيل ها، رفع موانع و مشكلات حوزه های مختلف استان تلاش كنيم.

عبدالحسینی افزود: برنامه سازان این مرکز تلاش می کنند عدالت رسانه ای را رعایت کنند و در تولید برنامه ها به تمام ظرفیت ها  استانی توجه کنند .

وی افزود: برای ارائه برنامه های فرهنگی به شهروندان تمام ارگان های استانی در تأمین اعتبارات باید این مرکز را یاری کنند تا با استفاده از نیروهای متخصص و صاحب نظر و تجهیز و به روز آوری این مراکز شاهد شکوفایی فرهنگی استان در تمام زمینه ها باشیم .

در ادامه نماینده مردم گرگان – آق قلا ضمن قدردانی از تلاش كاركنان اين مركز در انعكاس اخبار و مسائل مربوط به استان گفت : صدا و سیمای استان گلستان در معرفی ظرفیت ها و پتانسیل استان کمک بزرگی به این استان تاکنون کرده است .

هزارجریبی ضمن تقدير و تشكر از توليدات فاخر شبكه استانی داشتن نگاه عدالت محور به سهم شهرستان ها در رسانه استاني را اصلي مهم و اساسي دانست و افزود: تنوع و نوآري در برنامه هاي توليدي مهمترين لازمه براي جذب حداكثري مخاطبان است كه براي تحقق اين امر بايد با تجهيز صداوسيماي مركز استان به دستگاه هاي پيشرفته و به روز دنيا و افزايش كيفيت فني لازم است در بحث محتوايي از مشورت افراد خوش فكر و خلاق هم بهره گرفته شود.

وي نياز سنجي از مخاطبان، توليد و پخش برنامه هاي كارشناس محور، همچون ميزگرد ها را از نكات مهمي دانست كه مي تواند صداوسيماي مركز استان را در دستيابي به اهداف رسانه اي ياري رساند .