سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

دیدار نمایندگان منتخب مردم استان در مجلس شورای اسلامی از صدا و سیمای مرکز البرز - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار نمایندگان منتخب مردم استان در مجلس شورای اسلامی از صدا و سیمای مرکز البرز

دیدار نمایندگان منتخب مردم استان در مجلس شورای اسلامی از صدا و سیمای مرکز البرز

دیدار نمایندگان منتخب مردم استان در مجلس شورای اسلامی از صدا و سیمای مرکز البرز

محمد جواد کولیوند و عزیز اکبریان نمایندگان منتخب مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی در صدا و سیمای مرکز البرز حاضر شدند و ضمن قدردانی از پخش برنامه های نوروزی مرکز البرز از نزدیک به گفتگو و تبادل نظر با مدیرکل و معاونان صدا و سیما پرداختند .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در این دیدار علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز گفت: تمام تلاش صدا و سیمای مرکز البرز در سال گذشته استفاده از ظرفیت های استان البرز به عنوان یک رنگین کمان در برنامه سازی ها بوده است .

رامک با اشاره به اینکه استان البرز از پتانسیل دیگر استان ها بهره مند شده است گفت: در برنامه سازی های سال گذشته بحث عدالت رسانه ای را رعایت کردیم  و در  تولید برنامه ها به تمام ظرفیت ها توجه کردیم به طوریکه سال گذشته در تمام نقاط استان دفتر خبری دایر و در ویژه برنامه نوروز ، هر شب در یک شهرستان برنامه تولید و پخش شد.

وی با بیان اینکه در برنامه سازی ها برای امید آفرینی در مردم  کمتر به انعکاس خبرهای منفی پرداخته شده گفت: حضور ما در شبکه های مختلف بخصوص در انتخابات و راهپیمایی ها بسیار پر رنگ بوده است .

علی رامک  گفت: ظرفیت های برنامه ریزی استان  در حوزه های مختلف را شناسایی کرده و در برنامه سازی ها از این ظرفیت به نحو احسن استفاده شده است .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز در ادامه با ارائه عملکرد و فعالیت های این مرکز در سال گذشته خواستار حمایت مسئولان استانی از صدا و سیما برای برنامه سازی شد .

محمد جواد کولیوند نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: البرز با توجه به توانمندی های خود از نیروی انسانی خوبی از لحاظ علمی و تحصیلاتی  برخورد دار است که باید از این ظرفیت در پیشرفت استان بهره برداری کند.

کولیوند با اشاره به رقابت فشرده و وجود فضای مجازی گفت: ما باید با ترسیم افق روشن و همچنین با استفاده از ابزارهای خودمان با این فضا رقابت کنیم .

وی با بیان اینکه باید با توجه به شعار سال در حوزه محتوایی و فرهنگی نیز از ظرفیت ها استان استفاده کنیم افزود: باید تمام دستگاه های فرهنگی و اقتصادی دست در دست یکدیگر در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی گام بردارند.

کولیوند نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با پژوهش و برنامه سازی بتوانیم مخاطبان خاص خودمان را در شبکه البرز داشته باشیم گفت: با هدف گذاری و استفاده از ظرفیت های استانی در برنامه سازی ها می توانیم مخاطبان استانی را در ساعت خاصی پای برنامه های استانی بنشانیم .

عزیز اکبریان دیگر نماینده استان در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با اشاره به اینکه صدا و سیما بخشی از نظام است و باید از آن محافظت کرد گفت: باید با شناسایی مخاطب و مخاطب شناسی مخاطبین خود را حفظ کنیم .

اکبریان با اشاره به شعار سال و اقتصاد مقاومتی گفت باید در برنامه سازی ها امید را به مردم تزریق کنیم .

عزیز اکبریان با بیان اینکه فرمانده اقتصاد مقاومتی دولت است افزود: باید با استفاده از ظرفیت های خوب استان البرز در هر حال  کمک حال این فرمانده باشیم .