جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

دیدار نوروزی مدیران صدا و سیمای فارس با استاندار - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار نوروزی مدیران صدا و سیمای فارس با استاندار

دیدار نوروزی مدیران صدا و سیمای فارس با استاندار

 

استاندار فارس از صدا و سیمای مرکز فارس برای ایفای نقش مناسب در توسعه استان در سال ۹۶ قدردانی کرد.

اسماعیل تبادار در دیدار نوروزی با مدیر کل و جمعی از معاونین صدا و سیمای فارس گفت: گزارش‌ها و برنامه‌هایی که از بخش‌های خبری مرکز فارس پخش می شود، علاوه بر آگاه کردن مردم از منافع عمومی، زمینه معرفی ناهنجاری‌ها و توجه مردم و مسئولان را برای رفع مشکلات فراهم کرده است.

او گزارش درختان بی سایه را که به موضوع نابودی درختان بلوط و تبدیل آن‌ها به زغال پرداخته است نمونه‌ای از این گزارش‌ها اعلام و افزود: با پخش این گزارش دستور فوری پیگیری و شناسایی کوره‌های ذغال به اداره کل منابع طبیعی صادر شد.

استاندار فارس همچنین با قدردانی از پیگیری سوژه‌های مردمی در بخش‌های خبری اظهار امیدواری کرد: در سال ۹۷ با نگاه جامع به مشکلات و توجه بیشتر به درخواست‌های مردم، امیدواری بیشتری در جامعه بوجود آید.
وی از تلاش‌های صدا و سیما در زمینه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، عمرانی و اقتصادی و پوشش این برنامه‌ها در استان قدردانی کرد.

سید تقی سهرابی در این دیدار ، صدا وسیمای مرکز فارس  را رسانه ای پر مخاطب، پر تحرک و آبروی مراکز بیان کرد و گفت: در ایام نوروز صدا وسیمای فارس با تلاش همکاران و برنامه سازان توانمند مرکز برنامه هایی جذاب ، متنوع و همسو با سلیقه های مختلف استان پخش کرد  که به حول وقوه الهی با اقبال بسیار خوب مخاطبان نیز مواجه شد.