جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

دیدار نوروزی مدیران مرکز کهگیلویه و بویر احمد با نماینده ولی فقیه - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار نوروزی مدیران مرکز کهگیلویه و بویر احمد با نماینده ولی فقیه


نماينده مردم استان در مجلس خبرگان رهبري گفت: شبكه استاني دنا با پخش برنامه‌هاي جذاب و مخاطب پسند توانسته در ارتباط با مراكز كشور و  استان‌ها عالي عمل کند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویر احمد، آيت‌الله ملك‌حسيني در جلسه ديدار با مديركل و مديران مرکز كه در دفتر وي برگزار شد اظهار داشت: سازمان صدا و سيما و شبكه استاني دنا با پخش برنامه‌هاي كه از جوار ملكوتي امام رضا (ع)  به صورت مستقيم پخش مي‌شد كار بسيار ارزشمند و فاخري را در لحظه تحويل سال انجام داد.

وي افزود: شبكه استاني دنا با پخش برنامه‌هاي جذاب و مخاظب پسند توانسته در برقراري ارتباط با مراكز كشور و  استان‌ها خيلي عالي عمل کند كه اميدواريم در سال 91 با پخش برنامه‌هاي با كيفيت وعميق بتواند در ميان مراكز آبروداري كند.

ملك‌حسيني در ادامه عنوان داشت: در مناسبت‌هاي مختلف از روحانيون برجسته استان و كشور همانند گذشته استفاده شود تا مردم بيشتر با زندگي و سيره  ائمه اطهار و امامان معصوم آشنا شوند.

alt

وي به رشادت مردم استان در 8 سال دفاع مقدس اشاره كرد و گفت: منطقه عملياتي (بازي دراز) كه فرزندان اين استان در آن منطقه حماسه آفريدند جا دارد كه عظمت و رشادت اين عزيزان به ثبت رسد و اين ارزش ها به نسل‌هاي جوان و آينده انتقال داده شود.

مديركل صدا و سيماي مركز كهگيلويه و بويراحمد در اين جلسه با تبريك سال 91 گفت: از 29 اثر راه يافته براي پخش از شبكه هاي سراسري  تعداد 6 اثر آن مربوط به صدا وسيماي مركز كهگيلويه و بويراحمد بوده كه اين خود نشان از تحولي بزرگ در شبكه استاني قلمداد مي شود.

مسلم رحيمي در اين جلسه با بيان اينكه شبكه استاني دنا تاكنون چهره خوبي از رشادت و پايمردي ايثارگران 8 سال دفاع مقدس براي پخش از شبكه‌هاي سراسرسري از خود به نمايش گذاشته است گفت: پخش زنده برنامه‌ها از اماكن متبركه استان همانند امامزاده شاه قاسم(ع)، حرم مطهر بي بي حكيمه(س) در مدت ايام نوروز براي جذب گردشگران و مسافران از اين اماكن پخش شد.

رحيمي در ادامه عنوان داشت: شبكه استاني دنا در اقدامي منحصربفرد اذان را در كنار يكي از بارگاههاي ضريح مطهر يكي از اماكن متبركه و يا مساجد استان پخش مي كند.