جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

دیدار نوروزی نماینده ولایت فقیه با مدیر کل مرکز کردستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

دیدار نوروزی نماینده ولایت فقیه با مدیر کل مرکز کردستان

دیدار نوروزی نماینده ولایت فقیه با مدیر کل مرکز کردستان

 

آیت الله حسینی شاهرودی تبیین استفاده از کالای ایرانی را وظیفه خطیر رسانه ملی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان: نماینده ولی فقیه در استان با توجه به اعلام شعار سال از سوی مقام معظم رهبری در دیدار مدیرکل و معاونین صداوسیمای مرکز کردستان به مناسبت آغاز سال نو بیان داشت: حمایت از کالای ایرانی تنها یک شعار نیست و وظیفه ای بر گردن همه مردم و مسئولین است.

آیت الله حسینی شاهرودی در ادامه القای ناامیدی در جامعه را ترفند استکبار جهانی  برشمرد و گفت: این توطئه شوم، نابودی خودباوری و خوداتکایی ملت ایران  را هدف قرار داده است.

وی نگاه به درون را رمز پیروزی انقلاب عنوان کرد و افزود : ما باید با تکیه بر هویت ایرانی- اسلامی و اتحاد و همدلی، زمینه توسعه همه جانبه کشور را فراهم کنیم.

مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان هم در این جلسه به برنامه های صداوسیمای مرکز کردستان برای حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و افزود: ویژه برنامه های مختلفی در همین زمینه در سیما، صدا و خبر تهیه و پخش خواهد شد.

امان اللهی از صداوسیما به عنوان یک نهاد نظارتی فراقوه ای نام برد و گفت : هدف اصلی رسانه ملی ایجاد حس امید، ترویج دین و اخلاق و آگاهی بخشی است.

وی  در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از نبود نظارت بر فضای مجازی گفت: فضای مجازی، عرصه جولان دشمنان ایران شده است تا یاس و ناامیدی را به جامعه تزریق کند.