سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

رادیو استانی خراسان رضوی 24 ساعته می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

رادیو استانی خراسان رضوی 24 ساعته می شود

با هدف معرفت افزایی و اطلاع رسانی مؤثر به حدود 25 میلیون زائر و 6 میلیون مجاور، شبکه استانی صدای خراسان رضوی در دهه ولایت و در آستانه عید سعید غدیر 24 ساعته می شود.

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی، عمق بخشی به فرهنگ زائران و افزایش تأثیرگذاری زیارت در زندگی فردی و اجتماعی، ساماندهی اطلاع رسانی در امور زائران و هماهنگ سازی متولیان و برنامه ریزان، تبیین، ترویج و الگوسازی معارف و فرهنگ زیارت و تجلی و تسری معارف زیارت در سبک زندگی، زمینه سازی برای ایجاد تحول فرهنگی در حوزه زیارت و افزایش جذب زائر، ایجاد همسویی و پل ارتباطی میان زائران، مجاوران و نهادها و سازمان های مرتبط، الگوسازی از سیره و معارف رضوی، ارتقاء و ترویج فرهنگ میزبانی و مجاوری و توسعه مدیریت هماهنگ خدمات، از جمله اهداف 24 ساعته شدن شبکه استانی صدای خراسان رضوی است.

گفتنی است پس از 24 ساعته شدن شبکه استانی صدای خراسان رضوی برنامه صدای زائر در دو نوبت صبح و بعد از ظهر هر روز  از ساعت 11 تا 13 و از ساعت 16:30 تا 18:30 ویژه زائران به روی آنتن خواهد رفت.

alt

همچنین در همین دهه همزمان با 24 ساعته شدن رادیو استانی، پخش دیجیتال در شهرستان های گناباد، نیشابور و کلات آغاز خواهد شد. همزمان با دیجیتال شدن پخش تلویزیونی در این شهرستان ها  امکان دریافت 18 شبکه تلویزیونی و 14 شبکه رادیویی فراهم می شود.