جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

رادیو البرز به صداوسیمای البرز ملحق می‌شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

رادیو البرز به صداوسیمای البرز ملحق می‌شود

مدیرکل صدا و سیمای استان البرز، از پیوستن رادیو البرز به صدا و سیمای استان در هفته جاری خبر داد.

حبیب‌الله مازندرانی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: این سوال همیشه وجود دارد که در استانی با جمعیت قریب به سه میلیون نفر جمعیت، چرا تیراژ روزنامه‌ها نسبت به سایر استان‌ها پایین است؛ از صاحب‌نظران این حوزه که جویا شدم عنوان شد به جهت آنکه بیش از 83 درصد جمعیت در این استان مهاجر و غیر بومی هستند و انگیزه‌ای برای دنبال کردن اخبار استان وجود ندارد.

وی پرداختن به هویت، نماد و شناسایی پتانسیل‌های استان را حرکت جدیدی برای پیمودن قله موفقیت در عرصه اطلاع‌رسانی دانست.

مدیر کل صداوسیمای البرز با اشاره به پتانسیل‌های استان یادآور شد: وجود جاذبه‌های گردشگری، ویژگی‌های صنعتی، قطب دانشگاهی کشور در استان و ... همگی ظرفیت‌هایی است که با انعکاس آن می‌توان بخشی از خلاء‌های موجود را برطرف کرد.

وی گفت: اگر خبرنگاران به اهمیت کار خود و میزان تأثیرگذاری‌شان در جامعه واقف باشند، بی‌شک نقش شگرفی از فعالیت‌های حرفه‌ای خود بر جای خواهند گذاشت. 

alt

وی ادامه داد: با یاری مسؤولان و مدیران، شبکه استانی سیمای البرز نیز به بهره‌برداری رسید و هم اکنون با ایجاد زیرساخت‌های فیبرنوری و ... امکان 12 ساعت پخش برنامه تا اقصی نقاط ایران و خاورمیانه نیز از طریق ماهواره و پخش سراسری فراهم شده است.

مدیرکل صدا و سیمای استان البرز در پایان از پیوستن رادیو البرز به مرکز صدا و سیمای استان البرز نیز خبر داد و گفت: از هفته جاری رادیو البرز که به صورت منفک فعالیت داشت به سیمای البرز می پیوندد و امید می رود با پیوستن صدای رادیو و سیمای البرز به یکدیگر شاهد اطلاع رسانی و انعکاس به موقع اخبار و رویدادی استان باشیم.