جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

رادیو البرز به صدا و سیمای مرکز البرز ملحق شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

رادیو البرز به صدا و سیمای مرکز البرز ملحق شد

معاون امور استان های سازمان صداوسیما: دقت در موضوعات ساده زندگی و برنامه سازی در این خصوص، سبک زندگی آینده را می سازد.

کیومرث طهماسبی، در آیین برگزاری آغاز دوباره به کار رادیو البرز گفت: با توجه به اینکه فرهنگ سازی برای مخاطب صداوسیما از اهمیت ویژه ای برخوردار است برای برنامه سازی در رادیو و تلویزیون به ویژه در استان البرز، بایستی به دنبال موضوعات محیطی مردم البرز باشید و با بررسی اولویت ها و نیازهای واقعی مردم برنامه تولید کنید.

طهماسبی، دستیابی به کیفیت مطلوب در امر برنامه سازی را منوط به دقت در جزئیات دانست و افزود: توجه به برخی از موضوعات ساده زندگی پیرامون ما و تولید برنامه در این خصوص، می تواند در شکل گیری سبک زندگی آینده ی مخاطب نقش اثر گذاری داشته باشد.

همچنین معاون امور استان های صداوسیما، با تاکید بر تولید و پخش برنامه های تفریحی، سرگرمی و اطلاعات آموزشی در رادیو گفت: سعی کنید در برنامه هایتان موضوعات را مصداقی برای مردم بیان کنید و در ادامه برنامه سازان را به استفاده از مفاهیم ارزشمند قرآن، نهج البلاغه و زندگانی رسول اکرم (ص) در برنامه هایشان ترغیب نمود.

alt

مدیر کل مرکز البرز نیز در سخنانی گفت: حدود یکسال از افتتاح رسمی صدا و سیمای مرکز البرز می گذرد، ما به خاطر اینکه استان تازه تاسیس بوده و سایت جدید ما هنوز احداث نشده بود، ناگزیر بودیم در یک ساختمان در جهانشهر مستقر بشویم.

حبیب الله مازندرانی ادامه داد: چون امکانات ما در آنجا بضاعت کافی برای هم صدا و هم سیما را نداشت و همکاران ما از سال 76 که رادیو البرز افتتاح شده بود فعالیت خودشون رو همچنان زیر نظر معاونت صدا انجام می دادند، در دیدار اخیری که با ریاست محترم سازمان داشتم، جناب آقای مهندس ضرغامی فرمودند که رادیو به صدا و سیمای البرز ملحق بشود و ما هم مقدمات این کار رو انجام دادیم، خوشبختانه همه چیز محیا شد و امروز که با سالروز آغاز امامت و ولایت امام زمان هم مصادف هست، این "سلام دوباره" ما به مردم عزیز استان فراهم شده است و امیدواریم که بتوانیم برنامه هایی درخور شان مردم استان فراهم کنیم و بتواند صدای البرز پل ارتباطی باشد بین مردم و مسئولین استان.

در انتها معاون صدای مرکز البرز در سخنانی خاطر نشان کرد: رادیو البرز از 21 دی ماه به میمنت سالروز آغاز امامت و ولایت حضرت ولیعصر (عج) و در آستانه هفته وحدت از ساعت 6 بامداد الی 24 با برنامه های متنوع میهمان مخاطبان استان البرز خواهد بود.

رادیو البرز رسانه ای پرخاطره است که از سال 1376 با ورود مقام معظم رهبری (مدظله) به کرج تحت عنوان رادیو کرج آغاز به کار کرد و طی این سال ها توانست از اسقبال خوب مخاطبین استانی برخوردار شده و در جشنواره های مختلف ملی و بین المللی حائز رتبه های برتر گردد.

تمام اهتمام مدیران و برنامه سازان رادیو البرز این است که رادیو البرز همچنان پر مخاطب و پر افتخار باقی بماند.

بنابراین گزارش شنوندگان استان البرز می توانند رادیو البرز را بر روی "فرکانس 9/94 مگاهرتز" دریافت کنند.

برنامه های صبح البرز، شهر من سلام، میزگرد در جستجوی فردا، رادیو جیبی و موج آشنا از برنامه های تولیدی شبکه البرز می باشد.

alt

alt