جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

رادیو تاترهای سی و یکمین جشنواره تأتر فجر معرفی شدند - صفحه محتوایی خبر

 

 

رادیو تاترهای سی و یکمین جشنواره تأتر فجر معرفی شدند

با مشخص شدن آثار برتر نمایش رادیوئی، 12 اثر برای شرکت در بخش داوری رادیو تأتر سی و یکمین جشنواره تأتر فجر برگزیده شدند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، 120 نمایش رادیویی برای شرکت در بخش رادیو تاتر سی و یکمین جشنواره تاتر فجر به دفتر جشنواره ارائه شده بود که از این میان هیات انتخاب آثار تعداد 12 اثر را شایسته حضور در مرحله داوری این بخش دانستند.

 بنابراین گزارش 6 اثر نمایشی از این تعداد از تولیدات هنرمندان نمایشی رادیوهای استان هاست. نمایش رادیویی یک دروغ زیبا از مرکز سیستان و بلوچستان به کارگردانی محسن عربشاهی – مسافر از مرکز فارس به کارگردانی آرش جمال الدینی – آن سوی خط از مرکز خلج فارس به کارگردانی امید تنیریحان از مرکز خراسان شمالی به کارگردانی مجید حمزانلویی – فقط ننه باران بخواند از مرکز گیلان به کارگردانی بهرام نوری و شبیه شمر از مرکز قزوین به کارگردانی مهدی خدائی شش اثر نمایشی رادیوهای  استانی هستند که برای رقابت در بخش مسابقه رادیو تأتر سی و یکمین جشنواره تأتر فجر برگزیده شده اند.

alt

یادآور می شود بخش رادیو تئاتر سی و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با همکاری مشترک مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز هنرهای نمایشی رادیو از 26 دی تا 1 بهمن ماه در پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد.