سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

رادیو معارف ، میلاد امام حسین علیه السلام را در کربلا جشن می گیرد - صفحه محتوایی خبر

 

 

رادیو معارف ، میلاد امام حسین علیه السلام را در کربلا جشن می گیرد

رادیو معارف ، میلاد امام حسین علیه السلام را در کربلا جشن می گیرد

رادیو معارف ، میلاد امام حسین علیه السلام را در کربلا جشن می گیرد

روابط عمومی رادیو معارف از اعزام تیم فعال رادیویی به کربلا برای اجرای برنامه زنده رادیویی به مناسبت جشن های سوم تا پنج شعبان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، حجت الاسلام عظیمی مدیر گروه قرآن و اهل بیت علیهم السلام رادیو معارف در این باره گفت : میلاد امام حسین علیه السلام از اعیاد ویژه ماه شعبان است که حال و هوای دل ها و شهرها را نورانی می کند و بسیاری از دوستداران حضرت ، در این ایام مشتاق حضور در کنار مرقد مطهر امام حسین و حضرت عباس علیهم السلام در کربلا هستند.

رادیو معارف در پاسخ به این اشتیاق مخاطبان و انعکاس حس و حال حضور معنوی کربلا با اعزام تیم برنامه ساز خود ، برنامه های زنده ویژه این ایام  را در بین الحرمین برگزار می کند.

خدابخش عظیمی در ادامه گفت : لازم است از همکاری صمیمانه مسئولان سازمان حج و زیارت و عتبات در فراهم سازی این امکان و نهایت همراهی با رادیو معارف قدردانی کنم.

گفتنی است ویژه برنامه شب های ولادت با عنوان « نورباران » از ساعت 21 تا 22:30 و در روزهای ولادت  ویژه برنامه  « تبسم آسمان » از ساعت 40 : 8 تا 11 به صورت زنده از کربلای معلی از این رسانه دینی  پخش خواهد شد.