جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

رادیو معارف هماهنگ با صدا و سیمای مرکز قم - صفحه محتوایی خبر

 

 

رادیو معارف هماهنگ با صدا و سیمای مرکز قم

در راستای ماموریت جدید رسانه ملی و با هدف چالاکی در ارائه خدمات رسانه ای به مخاطبان ،رادیو معارف قم با حفظ ماموریت های ملی و فراملی خود از نظر ساختاری با صدا و سیمای مرکز قم هماهنگ شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس و استان ها، معاون امور مجلس و استان های رسانه ملی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم با اعلام این خبر گفت: در ادامه چابک سازی و تغییرات ساختاری رسانه ملی با هدف صرفه جویی در هزینه ها ، استفاده بهینه از زمان ، افزایش بهره وری و برنامه ریزی بهتر بر اداره رادیو معارف از این پس این رادیو ضمن پخش برنامه های آن به صورت سراسری و ملی،با صدا و سیمای مرکز قم هماهنگ خواهد بود.

گفتنی است رادیو معارف در بهمن ماه سال 1377 به عنوان  يكي از بهترين دستاوردهاي رسانه اي انقلاب در شهر مقدس قم به بار نشست و اولين رسانه معارفي با 8 ساعت پخش برنامه به جمع دیگر رادیو های سراسری  معاونت صدا پيوست. در سال 1378 ساعت پخش آن به 14 ساعت و سپس به 21 ساعت افزايش يافت و از سال1382 این راديو با بهره مندي از نيروهاي جوان كه داراي تحصيلات حوزوي و دانشگاهي در سطوح عالي هستند،به صورت  24 ساعته به فعالیت خود ادامه می دهد.


alt