جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

رادیو کرمان رسما بیست و چهارساعته شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

رادیو کرمان رسما بیست و چهارساعته شد

کرمان ضمن قدردانی از 24 ساعته شدن پخش برنامه های رادیو کرمان شناساندن ظرفیت های استان به اقصی نقاط کشور، افزایش کیفیت برنامه های رادیو، ماندگار کردن جلوه های زیبای فرهنگ ها و انعکاس وحدت ملی را توسط برنامه سازان خواستار شد.

در این مراسم مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان هم گفت از ابتدای دی ماه با 24 ساعته شدن رادیو و ارائه برنامه های متنوع و پر محتوا شاهد ارتباط و تعامل دو سویه و گرم و پر نشاط از سوی مخاطبان بودیم. حجت الاسلام موسوی افزود: در بین مراکز صدای استان ها تنها رادیو کرمان از سی دقیقه بامداد تا اذان صبح به طور زنده و مستقیم برای مردم برنامه دارد.

مدیر کل صدای استان ها هم با افتخار آمیز خواندن نتیجه ارزیابی برنامه های رادیو کرمان گفت: شناسایی 110 عامل موفق برنامه سازی حاصل این ارزیابی هاست.

آقای معصومی فر تعداد مخاطبان شبکه استانی صدای مرکز کرمان در مقایسه با مخاطبان دیگر رادیوهای استانی را 7 درصد بیشتر خواند و افزود: تا پایان امسال 13شبکه استانی رادیویی 24 ساعته ،14 شبکه 20 ساعته و 5 شبکه 15 ساعته می شود.

آقای حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورا ی اسلامی هم با تشکر از برنامه سازان صدا و سیمای مرکز کرمان  گفت: خوشبختانه به رغم برخی مشکلات، فضای استان با شادابی و نشاط همراه است و 24 ساعته شدن رادیو فرصتی است برای پیشرفت و توسعه بیشتر عدالت در استان.

آقای پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز با تقدیر از عملکرد خوب رسانه به ویژه صدا و سیمای مرکز کرمان از برنامه سازان مر کز کرمان خواست با ارائه گزارش عملکرد مسئولان، نمایندگان مردم و شرکت ها و نهاد های مختلف روحیه مطالبه گری مردم استان را تقویت کنند.

آقای منظری توکلی نماینده مردم بافت، رابر و ارزوییه در مجلس هم با تشکر از رسانه عامل شکست دشمن در فتنه 88 را تدبیر رهبری و بصیرت و وحدت مردم دانست.

alt

alt