جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

رادیو گردشگر در کیش راه اندازی شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

رادیو گردشگر در کیش راه اندازی شد

با امضای تفاهم نامه ای بین سید عبدالرضاکیا، مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش و محب خدایی معاون گردشگری سازمان منطقه ازاد کیش، رادیو گردشگر صدا و سیمای مرکز کیش همزمان با میلاد حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام درجزیره کیش راه اندازی شد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش، این رادیو هر روز از هشت و سی تا نه و سی دقیقه و هر شب از ساعت بیست تابیست و یک، برنامه ها و رویدادهای گردشگری جزیره کیش را با تولید برنامه های زنده پخش می کند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش گفت: بیان جاذبه های گردشگری، ارتباط با دست اندرکاران اجرایی، پخش ترانه های درخواستی گردشگران و مسابقه های تفریحی از برنامه های رادیو گردشگر است.

سید عبدالرضا کیا به همکاری های مطلوب این اداره کل با سازمان منطقه آزاد کیش اشاره کرد و افزود: فعلا رادیو گردشگر هر روز دو ساعت برنامه تولید و پخش می کند اما این ظرفیت وجود دارد که یک رادیو مستقل به نام رادیو گردشگر در جزیره کیش راه اندازی شود.

محب خدایی نیز گفت: این رادیو با پیام رسانی بموقع و جذاب و ایجاد محیطی شاد برای گردشگران سهم بسزایی در توسعه صنعت گردشگری این جزیره مرجانی خواهد داشت.

alt

وی افزود: بموازات تکمیل و توسعه زیرساخت های گردشگری، تاسیس رادیو گردشگر، برگزاری جشنواره ها، جشن ها و رویدادهای ورزشی و تفریحی جمعیت گردشگران را از یک و نیم میلیون درسال، بتدریج به سه و نیم میلیون نفردرسال های آینده خواهد رساند.

همچنین صدای برنامه رادیو گردشگر علاوه بر رادیو از بلندگوهای مدار بسته درمیدان ها و بوستان های ساحلی جزیره کیش پخش خواهد شد.