جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

رادیو یزد بیست ساعته می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

رادیو یزد بیست ساعته می شود

رادیو یزد از اول آذر ماه 91 به جمع شبکه های بیست ساعته سازمان صدا و سیما می پیوندد.

بهروز ابویی معاون صدای مرکز یزد در گفتگو با روابط عمومی صدا و سیمای یزد با اعلام اینکه رادیو یزد از اول آذر ماه 91 برنامه های خود را به طور بیست ساعته پخش خواهد نمود گفت: با توجه به اهمیت اطلاع رسانی و ارتقاء فرهنگ عمومی خانواده ها و نیاز مبرم آنها به یک رسانه سهل الوصول در طول شبانه روز رادیو یزد با توجه به سیاست های ابلاغی سازمان صدا و سیما از اول آذر به جمع شبکه های بیست ساعته می پیوندد و امیدواریم بتوانیم نیازهای اقشار مردم را در زمینه های مختلف برآورده نماییم.

وی با بیان اینکه برنامه های قبلی رادیو همچنان ادامه خواهد داشت گفت: امیدواریم بتوانیم برنامه های جدیدی به لیست کنداکتور برنامه های رادیو یزد اضافه کنیم ولی در حال حاضر در ساعات اضافه شده برنامه های خانواده و سلامت و برنامه هایی با مضامین مذهبی برای علاقمندانی که موفق به شنیدن این برنامه ها در طول روز نشده اند پخش خواهد کرد.

alt

ابویی با اشاره به اینکه رادیو رسانه ایست که در تمام اقشار و خانواده ها به سهولت مورد استفاده قرار می گیرد بیان نمود: باید بتوانیم نیاز تمام سلائق و خواسته اعم از عوام و خواص را در رادیو در حد مقبول برآورد نماییم.

لازم بذکر است در ساعات اضافه شده به رادیو یزد برنامه های خشت اول، راه روشن و پیک سلامت و احتمالا یک برنامه جدید از صدای مرکز یزد پخش می شود.