سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

راهیابی دو اثر رادیویی از تولیدات رادیویی مراکز استان‌ها به بخش نهایی جشنواره ABU Prizes2019 - صفحه محتوایی خبر

 

 

راهیابی دو اثر رادیویی از تولیدات رادیویی مراکز استان‌ها به بخش نهایی جشنواره ABU Prizes2019

راهیابی دو اثر رادیویی از تولیدات رادیویی مراکز استان‌ها به بخش نهایی جشنواره ABU Prizes2019


دو اثر رادیویی از تولیدات رادیویی مراکز استان‌ها به عنوان نامزد دریافت جوایز اصلی جشنواره رادیویی و تلویزیونی ABU Prizes2019 معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، در این جشنواره در بخش نمایش‌های رادیویی نمایش «آسانسور» به تهیه‌کنندگی مهدی آذری از مرکز گیلان و در بخش گزارش‌های خبری، گزارش «سیل» به تهیه کنندگی میرحماد سیدرحمانی از مرکز گلستان به عنوان آثار منتخب هیئت داوران و نامزد دریافت جایزه اصلی هر بخش انتخاب شده‌اند.
نمایش رادیویی«آسانسور» روایت آدم‌ها در مسیر زندگی است و داستان زنی را روایت می‌کند که با مشکلات فراوان خانوادگی در یک آسانسور محبوس می‌شود و با مرور زندگی‌اش به سیری درونی و عرفانی دست می‌یابد. گزارش «سیل» نیز تحلیل خبری حضور قهرمان قایقرانی کشوری است که اردوی تیم ملی برای انتخابی المپیک 2020 توکیو رها کرده و به کمک هموطنان سیل‌زده می‌شتابد.
جشنواره رادیویی و تلویزیونی اتحادیه رسانه‌های آسیا و اقیانوسیه یکی از معتبرترین رویدادهای رسانه‌ای است. این اتحادیه با 272عضو از76 کشور جهان در چهارقاره و بیش از 3میلیارد مخاطب در کشورهای مختلف بزرگترین تشکل رادیوتلویزیونی در جهان به شمار می‌رود. مراسم اهدای جوایز این دوره 30آبان امسال در شهر توکیو برگزار می‌شود.