جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

راهیابی سه اثر مراکز استان ها به مرحله نهایی جشنواره ABU PRIZE - صفحه محتوایی خبر

 

 

راهیابی سه اثر مراکز استان ها به مرحله نهایی جشنواره ABU PRIZE

سه برنامه راديويي‌ و‌ تلويزيوني مراکز استان های صدا و سیما به دور ‌نهايي مسابقه اتحاديه‌ راديو‌ و‌ تلويزيون‌هاي آسيا و اقيانوسيه ABU PRIZE راه يافتند.

به گزارش روابط معاونت امور استان ها به نقل از مرکز امور بین الملل رسانه ملی، در بخش راديويي نمايش راديويي "موژان" كاري از صدا و سيماي خراسان شمالي به تهيه كنندگي مجيد حمزانلوئي، گزارش راديويي "سنجاب سودآور و انسان سوداگر" به گزارشگري كوروش پسند از توليدات صدا و سيماي مركز كهگيلويه‌ و ‌بويراحمد در بخش اعلان عمومي و در بخش چشم انداز مستند داستاني تلويزيوني"چله"به تهيه كنندگي محمود شاكري و توليد مركز خليج فارس كه يك مراسم جشن عروسي بومي اين منطقه را به تصوير كشيده است به دور نهايي مسابقه ABU PRIZE راه يافتند.

از برگزيدگان آثار راديويي و تلويزيوني ABU PRIZE همزمان با پنجاه و يكمين اجلاس مجمع عمومي اتحاديه راديو و تلويزيون‌هاي آسيا و اقيانوسيه كه از30 مهر تا 7 آبان در ماكائو برگزار مي‌شود، قدرداني خواهد شد.

اتحاديه راديو و تلويزيون‌هاي آسيا و اقيانوسيه در حال حاضر در حدود 250 عضو از بيش از 60 كشور جهان دارد و صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران يكي از فعالترين و با سابقه ترين اعضاي اين اتحاديه بشمار مي‌رود.

alt