سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

راه‌اندازی باشگاه مخاطبان وب‌ سایت مرکز مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

راه‌اندازی باشگاه مخاطبان وب‌ سایت مرکز مهاباد

باشگاه مخاطبان وب‌سایت صدا و سیمای مرکز مهاباد در راستای تسهیل ارتباط مخاطب با رسانه ملی و محلی و به منظور جلب مشارکت مخاطب در برنامه و استفاده از نظرات و سوژه‌های مخاطبان راه‌اندازی شده است.

در باشگاه مخاطبان امکان ثبت نام و عضویت در سایت، تالار و باشگاه برای کاربران فعال شده و علاقمندان می‌توانند در گفتگوهای تالار نیز شرکت نمایند.

باکس‌های بهترین برنامه‌های صدا و سیما، تولیدات موسیقی، بهترین برنامه‌های تولید ویژه، جدول پخش روزانه و هفتگی، نتایج مسابقات برنامه های رادیویی و تلویزیونی، فرکانس‌های صدا و سیما، لینک‌های تالار گفتگوی موضوعی و سؤالات متداول  از اجزای مهم این باشگاه هستند.

در باشگاه مخاطبان مرکز مهاباد باکس نظرسنجی به منظور شرکت کاربران عادی و اعضای سایت در آخرین نظرسنجی هدفمند برنامه‌ای فراهم شده و برای علاقمندان به ارسال سوژه‌های برنامه‌سازی نیز بخش ویژه‌ای در نظرگرفته شده است.

عضویت در خبرنامه از دیگر امکانات این باشگاه برای علاقمندان به دریافت آخرین اخبار و رویدادهای منطقه است که از طریق پست الکترونیک در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

alt

باشگاه مخاطبان که نقش مکمل را برای وب‌سایت صدا و سیمای مرکز مهاباد ایفا می‌نماید امکانات جنبی دیگری از قبیل رتبه‌بندی کاربران در سطح منطقه و کشور، ارسال اخبار خاص و پیام‌های مناسبتی برای اعضای باشگاه، ارسال پیام تبریک برای روزتولد اعضای باشگاه، انعکاس پخش آثار دریافتی از مخاطبان در برنامه‌های روتین و یا خاص رادیویی و تلویزیونی، تخصیص پاداش برای مخاطبان از جمله امکان شرکت در برنامه‌ها یا حضور در پشت ‌صحنه فیلم و سریال را برای مخاطبان این رسانه فراهم ساخته است.

وب ‌سایت صدا و سیمای مرکز مهاباد از جمله رسانه‌های مجازی پرمخاطب است که کاربران پرشماری از اقصی ‌نقاط جهان آن را برای بازدید و بهره‌مندی از امکانات دیداری و شنیداری‌اش انتخاب می‌نمایند.