جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

راه‎اندازی فرستنده دیجیتال مراوه‎تپه به صورت آزمایشی - صفحه محتوایی خبر

 

 

راه‎اندازی فرستنده دیجیتال مراوه‎تپه به صورت آزمایشی

مدیرکل صدا و سیمای گلستان از راهاندازی فرستنده دیجیتال شهرستان مراوهتپه به صورت آزمایشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گلستان، عبدالحسینی اظهار داشت: با توجه به سیاستهای سازمان صدا و سیما برای تبدیل فرستندههای آنالوگ به دیجیتال اقدامات خوبی انجام شده است.

وی از زیر پوشش قرار گرفتن 90 درصد جمعیت استان به فرستندههای دیجیتال خبر داد و تصریح کرد: چیزی حدود 90 درصد جمعیت استان گلستان از فرستندههای دیجیتال برخوردار هستند.

مدیرکل صدا و سیمای گلستان خاطر نشان کرد: طی چند روز گذشته فرستنده دیجیتال در شهرستان مراوهتپه به صورت آزمایشی راهاندازی شد تا هماستانیها بتوانند در ایام نوروز از برنامههای متنوع 20 شبکه تلویزیونی و 22 شبکه رادیویی استفاده کنند.

به گفته عبدالحسینی؛ بعد از ایام تعطیلات نوروز فرستنده دیجیتال شهرستان مراوهتپه به صورت رسمی افتتاح خواهد شد. وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و برنامهریزیهای دولت برای اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانهها و توجه بیشتر به برنامهسازی در این حوزه هماهنگ با شرایط استان گلستان گفت: رادیو گلستان با پخش 24 ساعته برنامه یکی از مراکز موفق کشور است.

مدیر کل صدا و سیما در پایان بیان داشت: گلستان با ظرفیت بالا میتواند همچون گذشته به عنوان یکی از مراکز موفق در عرصه تولید برنامههای جذاب و دیدنی که نیاز جامعه است قدم بردارد.

alt