سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

راه اندازی آزمایشی سامانه دیجیتال در سه شهر مرکز سمنان - صفحه محتوایی خبر

 

 

راه اندازی آزمایشی سامانه دیجیتال در سه شهر مرکز سمنان

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مركز سمنان رمضانعلي شريفي فر مدير كل اين مركز در گفتگويي خبر از راه اندازي شبكه های ديجيتال شهرهای مهدي شهر و شهمیرزاد بصورت آزمايشي داد و گفت: حدود يك هفته اي است كه مردم عزيز شهر شاهرود بصورت آزمايشي از خدمات فرستنده متوسط قدرت و شبكه هاي ديجيتال بهره مند شده اند و انشاالله با كمك و مساعدت استان، پايداري اين كار به درجه اي برسد كه قابليت افتتاح رسمي  داشته باشد.

وي افزود : به جهت اين كه ساير مردم عزیز شهرهاي  استان هم منتظر نمانند با تلاش همكاران فني صدا و سيماي این مرکز سامانه دیجیتال مهدي شهر و شهميرزاد نيز از 26 مهر ماه به صورت آزمايشي راه اندازي شده كه اميدواريم با مساعدت و پشتيباني هاي استان بتوانیم در آینده نزدیک به طور رسمي افتتاح نماييم.

مدير كل صدا و سيما در خصوص شبکه های دیجیتال شهر گرمسار بيان داشت: در عین حال ما فرستنده گرمسار را هم در مکان موقتی به دلیل نیاز مخاطبان به صورت آزمایشی راه اندازی می کنیم  و انشاا... با تامين اعتبارات مصوب سفر رياست محترم جمهوري  این اقدامات انجام می شود.

alt

رمضانعلي شريفي فر با تشكر از مساعدتها و حمايتهاي دكتر رهي استاندار سمنان اظهار داشت: من از مساعدت و حمایتهای استاندار محترم و معاونت محترم برنامه ریزی استانداری برای تامین اعتبار که تا کنون انجام داده اند تشکر می کنم و اميدوارم  که ما بقی اعتبارات هم تامين بشود . 

  قابل ذکر است از این پس مردم شریف شهرهای مهدیشهر، شهمیرزاد و گرمسار هم مانند مردم شهرهای سمنان، دامغان و شاهرود می توانند از طریق گیرنده های خود 18 شبکه تلویزیونی شامل یک، دو، سه، چهار، تهران، خبر، قرآن، مستند، ورزش، استانی، آی فیلم، شما، پویا، نمایش، بازار، آموزش، پرس تی وی و العالم و همچنین 15 شبکه رادیویی شامل شبکه سراسری ایران، جوان، پیام، فرهنگ، ورزش، معارف، تهران، سلامت، آوا، اقتصاد، نمایش، آشنا، قرآن و... را بصورت دیجیتال دریافت نمایند .