سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

راه اندازی باشگاه مخاطبان صدا و سیمای مرکز گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

راه اندازی باشگاه مخاطبان صدا و سیمای مرکز گلستان

همزمان با خجسته میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، تولد حضرت امام خمینی رهبر کبیر انقلاب اسلامی و روز جهانی کار و کارگر باشگاه مخاطبان صدا و سیمای مرکز استان راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز صدا و سیمای گلستان، رضا حاج محمد شاطر مدیر روابط عمومی مرکز گفت: باشگاه مخاطبان صدا و سیمای مرکز گلستان به آدرس اینترنتی WWW.iribcloob.ir/162 golestan  می باشد.

روابط عمومی مرکز گلستان نظر به تاکید مدیر کل محترم مرکز مبنی بر حضور هرچه بیشتر رسانه استانی در فضای مجازی و ارائه خدمات مطلوب به مخاطبان استانی نسبت به راه اندازی باشگاه مخاطبان گلستان اقدام نموده است .

این باشگاه که دارای ظرفیت های گسترده  برای نمایش توانمندی و قابلیت های رسانه استانی است با بیش از 180 عضو و بیش از 5000 بازدید از صفحه یکی از پر مخاطبین صفحه های باشگاه مخاطبان رسانه ملی می باشد.

یکی از ظرفیت های این باشگاه به ویژه در حوزه پیام در فضای مجازی ارائه مطالب و خدمات متنوع و همچنین دریافت تولیدات چند رسانه ای از مخاطبان و همچنین معرفی آثار و تولیدات رسانه استانی به مخاطبان می باشد.

alt

رضا حاج محمد شاطر عنوان کرد: باشگاه مخاطبان رسانه ملی آماده ثبت نام و عضویت مخاطبان شبکه استانی صدا و سیمای مرکز گلستان  در استان و سایر مخاطبان این شبکه در استان های دیگر کشور می باشد.

گفتنی است: مخاطبان می توانند با ثبت نام و عضویت در این باشگاه از اخبار شبکه های استانی صدا و سیمای مرکز مطلع شوند.

مقاله، موسیقی و ویدئو، چهره های برتر استان، عکس، رادیو و تلویزیون، بخش کودکانه از دیگر بخش های این باشگاه است.

وی در خصوص دیگر امکانات این باشگاه افزود: در این باشگاه اعضاء می توانند یادداشت ها، انتقادات و پیشنهادات خود را گذاشته و با یکدیگر در خصوص مسائل مختلف فرهنگی، اجتماعی و ..... گفتگو نمایند.