جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

راه اندازی باشگاه مخاطبان مرکز خراسان شمالی - صفحه محتوایی خبر

 

 

راه اندازی باشگاه مخاطبان مرکز خراسان شمالی

همزمان با خجسته میلاد با سعادت حضرت امام محمد تقی (ع) باشگاه مخاطبان صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی محسن زاهد احمدی مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی گفت: همزمان با خجسته اعیاد ماه مبارک رجب و سالروز ولادت با سعادت جوادالائمه حضرت امام محمد تقی (ع) باشگاه مخاطبان صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی به آدرس اینترنتی WWW.iribcloob.ir/korasan-sh  راه اندازی شد.

وی عنوان کرد: رسانه ملی با هدف حذف فعالیت های موازی، گسترش ظرفیت های سازمانی در حوزه پیام رسانی، برقراری ارتباط تعاملی و دریافت بازخورد مخاطبان به صورت لحظه ای، فراهم شدن تجمیع نظرات و پایش آراء مخاطبان در گستره جهانی، ارائه خدمات متنوع به مخاطبان هدف اقدام به راه اندازی باشگاه مخاطبان رسانه ملی کرده است .

 وی افزود: دریافت تولیدات چند رسانه ای از مخاطبان با هدف بستر سازی برای مشارکت بیشتر مخاطب با رسانه و استفاده از تولیدات جذاب وی برای تنوع بخشی به برنامه ها و امکان ایجاد فضاهای متعدد تعاملی برای برنامه ها، شخصیت ها، سریال ها و ... از دیگر اهداف تاسیس این باشگاه مجازی است .

alt

وی خاطر نشان کرد: باشگاه مخاطبان رسانه ملی که دارای ظرفیت های گسترده برای نمایش توانمندی و قابلیت های صدا و سیما در بخش های مختلف به ویژه در حوزه پیام است از این تاریخ آماده ثبت نام و عضویت مخاطبان شبکه استانی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی در سراسر استان و سایر مخاطبان این شبکه در سایر استان های کشور می باشد .

وی با اشاره به اینکه دسترسی و مدیریت باشگاه در مراکز صدا و سیما به همان مراکز سپرده شده است عنوان کرد: مخاطبان می توانند با ثبت نام و عضویت در این باشگاه از اخبار شبکه های استانی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی مطلع شوند .

وی گفت: موسیقی و ویدئو، چهره ها، عکس، رادیو و تلویزیون از دیگر بخش های این باشگاه است.

وی در خصوص دیگر امکانات این باشگاه افزود: در این باشگاه اعضاء می توانند یادداشت ها، انتقادات و پیشنهادات خود را گذاشته و با یکدیگر در خصوص مسائل مختلف فرهنگی، اجتماعی و ..... گفتگو نمایند .