سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

راه اندازی "تله کابین" در شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

راه اندازی "تله کابین" در شبکه شما

سریال تله کابین در 26 قسمت 45 دقیقه ای به تهیه کنندگی حسین حقانی صرمی در صدا و سیمای مرکز قم تهیه و تولید شده است که از امروز ساعت 23 و تکرار آن روز بعد ساعت 15 بر روی آنتن شبکه شما می رود.

حقانی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: هدف از تولید تله کابین این بود که ببینیم اگر تکنولوژی بدون مقدمه و بدون پشتوانه وارد یک جامعه روستایی بشود چه نتایجی به بار می آورد.

وی با اشاره به اینکه پیش تولید این مجموعه حدود 2 ماه طول کشیده است اظهار داشت: سریال تله کابین در 50 روز تصویربرداری شده و حدود 30 روز نیز مراحل تدوین، صداگذاری و موسیقی آن طول کشیده است.

وی با بیان اینکه این مجموعه به شیوه سه دوربین تصویربرداری شده است تصریح کرد: برای جذاب شدن برنامه از ژانر طنز استفاده شده و فضای قصه به یکی از روستاهای کوهستانی قم منتقل شده است.

حقانی با اشاره به بخش هایی از داستان این مجموعه بیان داشت: چند جوان برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی تصمیم می گیرند در یکی از روستاهای قم (ابرجس ) تله کابین بزنند منتها با ورود این افراد به روستا متوجه می شوند که محله بالا و پایین با همدیگر اختلافاتی دارند که احداث تله کابین باعث ماجراهای جالبی در این روستا می شود.

گفتنی است در این سریال بازیگرانی همچون علی فرحناک ، گیتی قاسمی، محمد پورصباغیان، شهاب نیازمند، مهدی ملاک، احسان عسگری، الهام رسولی، زینب بهبهانی و... به ایفای نقش پرداخته اند. 

لیست عوامل:

کارگردان هنری: مجتبی طباطبایی – حمید لاجوردی / کارگردان تلویزیونی: وحید درخشش / نویسنده: محسن غضنفری – سیف الله یزدانی / تصویربردار: روح الله محقق- مهدی معنوی- غلامحسین حصاری / مدیر تولید: محسن مختص آبادی / صدابردار: سعید ابوالفضلی / تدوین: مهدی حجت پناه / جانشین تولید: رسول شرافت / گریم: مهدی نیک روش / طراح صحنه : علی قربانی / مسوول لباس: حسن کیکاووسی / آهنگساز: حامد جهانبخش 

alt 

alt