سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

راه اندازی رادیو نما در مرکز اردبیل - صفحه محتوایی خبر

 

 

راه اندازی رادیو نما در مرکز اردبیل

پخش آزمایشی رادیو تصویری یا رادیو نمای اردبیل آغاز شد.

راه اندازی رادیو نما در مرکز اردبیل

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، مدیر کل مرکز با اعلام این خبر گفت: به همت همکاران فنی مرکز، رادیو تصویری صدای استانی برروی TS2 راه اندازی شده و مردم استان اردبیل از این پس می توانند از طریق مبدل های دیجیتال، برنامه های رادیوئی را بصورت مصور(تصویری) از تلویزیون بشنوند.
عبدالله مددی افزود: برای دریافت تصاویر رادیو نمای اردبیل، لازم است مخاطبان گرامی که دارای دستگاه مبدل دیجیتال(ستاباکس) هستند و یا تلویزیون دیجیتال دارند یک بار دیگر کانال یابی و جستجوی مجدد نمایند.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل، پخش تصاویر گرافیکی و عکس های متناسب با برنامه های رادیوئی- معرفی راه های ارتباط مخاطبان رادیو با برنامه ها و بخش های مختلف اعم از شماره پیامک – شماره تلفن های ارتباطات مردمی- آدرس وب سایت مرکز و...را از قابلیت های دیگر رادیو نما دانست و ابراز امیدواری کرد ایجاد این امکان جدید بتواند موجبات رضایت و افزایش مخاطبان رادیو را فراهم نماید.
گفتنی است از رادیو های سراسری، رادیو ایران- جوان- قرآن و آوا نیز که تصویری شده اند در کنار رادیو نمای اردبیل در جستجوی مجدد در سیستم دیجیتال قابل دریافت و استفاده هستند.