جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

راه اندازی ساختمان و تجهیزات Tapelessدر صدا سیمای گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

راه اندازی ساختمان و تجهیزات Tapelessدر صدا سیمای گلستان

ساختمان و تجهیزات تدوین Tapeless (غیر خطی ) در صدا و سیمای استان با حضور استاندار راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز، استاندار گلستان گفت: هرچه دنيا پيشرفتهتر و روزگار الکترونيکيتر ميشود، نقش دين و دنيا به معارف ديني و الهي جديتر است و نقش رسانه استانی که یک رسانه ملی است سنگین تر می شود.

جواد قناعت خاطرنشان کرد: بيدار کردن فطرت مخاطب يکي از موضوعات مهمي است که متأسفانه خواسته نظام در اين راستا برآورده نشده است و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد این بیداری از طریق رسانه ملی هرچه بیشتر باشیم.
مدیر کل صدا و سیمای گلستان گفت: با راه اندازی این مجموعه ارزشمند و در مسیر تقویت 20ساعته شدن پخش برنامه های سیمای استانی  گلستان، این ساختمان افتتاح شد.

مقدسی در ادامه افزود: از این پس  تدوین برنامه ها در فضایی مشترک و با حضور همزمان عوامل تولید و فنی و اتصال به  SERVER مرکزی جهت راه اندازی و پشتیبانی سیستمها، امکان پخش سریعتر و با کیفیت بیشتر برنامه ها را فراهم می نماید.

وی در ادامه در خصوص احداث ساختمان و تاسیسات مرتبط با  STM1 و TAPELESS گفت: ساختمان این دو واحد بصورت سازه های فلزی آماده چند جداره با سقف و کف کاذب در زمینی به مساحت تقریبی 500 متر مربع دارای 10ست تدوین بصورت چند جداره آکوستیک.Capture room  وserver room ، سالن مرکزی راکها می باشد.

 alt

 alt