جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

راه اندازی سامانه پخش دیجیتال تلویزیونی در دو ایستگاه چهارمحال و بختیاری - صفحه محتوایی خبر

 

 

راه اندازی سامانه پخش دیجیتال تلویزیونی در دو ایستگاه چهارمحال و بختیاری

راه اندازی سامانه پخش دیجیتال تلویزیونی در دو ایستگاه چهارمحال و بختیاری

راه اندازی سامانه پخش دیجیتال تلویزیونی در دو ایستگاه چهارمحال و بختیاری

همزمان با سی و هفتمین دهه فجر انقلاب اسلامی، دو ایستگاه دیجیتال تلویزیونی در بخش فلارد شهرستان لردگان و شهرک منظریه شهرکرد راه اندازی شد.

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: در آئین افتتاح سامانه پخش دیجیتال تلویزیونی فلارد مزین به نام «سردار شهید الیاس ارجمند» که با حضور استاندار، معاون عمرانی استانداری و جمعی از مسئولان محلی برگزارشد، مدیرکل صدا و سیمای استان گفت: با راه اندازی این سامانه، امکان دریافت 20 شبکه تلویزیونی و 15 شبکه رادیویی دیجیتال برای جمعیتی معادل 20 هزار نفر از ساکنان شهر مالخلیفه و تعدادی از روستاهای اطراف در بخش فلارد فراهم شده است.

مهرداد عظیمی همچنین در مراسم راه اندازی سامانه دیجیتال ایستگاه شهرک منظریه شهرکرد با نام «سردار شهید ایرج آقابزرگی» گفت: با اجرای این طرح نیز امکان استفاده از برنامه های سامانه دیجیتال برای20 هزار نفر از ساکنان این منطقه و دانشگاه های آزاد اسلامی و علوم پزشکی شهرکرد فراهم شده است.

وی مجموع اعتبار هزینه شده برای اجرای این دو طرح در ایستگاه های فلارد و منظریه را پنج میلیارد و600 میلیون ریال از اعتبارات ملی و استانی صدا و سیما بیان کرد.

مدیرکل مرکز افزود: تمامی146 ایستگاه فرستنده تلویزیونی در سطح استان چهارمحال و بختیاری به نام شهدای استان مزین خواهد شد.