سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۶ مهر ۱۴۰۰

راه اندازی سایت خبرگزاری صداوسیما در مراکز استان ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

راه اندازی سایت خبرگزاری صداوسیما در مراکز استان ها

راه اندازی سایت خبرگزاری صداوسیما در مراکز استان ها

 

رئیس خبرگزاری سازمان صدا و سیما از پیگیری راه‌اندازی خبرگزاری صدا و سیما در همه مراکز استان‌ها خبر داد و گفت: انتظار می‌رود معاونت های خبر مراکز نسبت به خبر مکتوب و سایت خبرگزاری اهتمام ویژه‌ی داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اردبیل،  سید مهرداد سیدمهدی در جمع مدیران خبر و خبرنگاران صدا و سیمای مرکز اردبیل و باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده مطالبات خبرنگاران صدا و سیمای مرکز اردبیل و باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری می‌شود و در این زمینه تاکنون اقدامات خوبی انجام شده و امیدواریم در آینده شاهد برطرف کردن دغدغه‌ها و مشکلات خبرنگاران صدا و سیما باشیم.
وی با اشاره به اینکه اولویت سازمان صدا و سیما در پخش گزارش‌های خبری مردم محوری و بررسی مشکلات و دغدغه‌های مردم است٬ افزود: نیاز است در این زمینه مدیران خبر استان ها و خبرنگاران اهتمام ویژه‌ای به حل مشکلات و دغدغه‌های مردم داشته باشند و انعکاس خبر نباید مسئول محور باشد.
رئیس خبرگزاری سازمان صدا و سیما با تمجید از تلاش مدیران خبر و خبرنگاران استان اردبیل در انعکاس خبرهای آئین های مختلف عزاداری ماه محرم به ویژه تجمعات باشکوه روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: در این زمینه بارها گزارش‌های فاخری از اردبیل در شبکه‌های سراسری پخش شد که قابل تقدیر است.
سیدمهدی بیان کرد: استان اردبیل سوژه‌ها و ظرفیت های بسیار خوبی برای تولید و پخش گزارش های فاخر خبری در شبکه‌های سراسری دارد که نیاز است در این زمینه خبرنگاران و مدیران مرکز صدا و سیمای اردبیل و باشگاه خبرنگاران جوان اهتمام بیشتری داشته باشند چرا که شبکه های سراسری از گزارش های خبری استان اردبیل همواره استقبال می کنند.
رئیس خبرگزاری سازمان صدا و سیما تصریح کرد: یکی از اولویت های صدا و سیما تولید مستندهای خبری است که باید خبرنگاران برای این امر آموزش های لازم را ببینند که این امر می تواند بخش خبری صدا و سیمای اردبیل را تقویت کند.
سیدمهدی از برگزاری دوره‌های آموزشی خبرنویسی و گزارشگری در مراکز استان ها نیز خبر داد و بیان کرد: هم‌اکنون در کشور و دنیا خبر مکتوب از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است که نیاز است مراکز استان ها در این زمینه تلاش و برنامه‌ریزی هدفمندی انجام دهند.