جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

راه اندازی پورتال جدید سایت مرکز مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

راه اندازی پورتال جدید سایت مرکز مهاباد

پایگاه جدید اینترنتی صدا و سیمای مرکز مهاباد به‌ نشانی اینترنتی mahabad.irib.ir با ویژگی ها و شاخص های فنی و محتوایی جدید طراحی و جایگزین سایت پیشین گردید.

 در طراحی پورتال جدید سایت صدا و سیمای مرکز  علاوه بر امکانات قبلی، دسترسی آسان‌تر به آثار دیداری و شنیداری رسانه، امکان پخش زنده برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی شبکه مهاباد با کیفیت مطلوب‌تر، امکان شنیدن و دسترسی به موسیقی‌های تولید شده مرکز و آرشیو موسیقی، امکان جذب ایده و طرح مخاطبان، صفحات مناسبتی ویژه ایام و مناسبت‌های خاص و صفحه روابط‌ عمومی نیز ایجاد شده‌است.

 نمایه جدید پورتال صدا و سیمای مرکز مهاباد با 3 رنگ مجزا این امکان را برای مخاطبان فراهم آورده تا براساس رنگ دلخواه از بخش‌های مختلف سایت بازدید نمایند.

 مخاطبان در سایت جدید علاوه بر دریافت آخرین اطلاعات و اخبار منطقه در صفحات صدا و سیما می‌توانند تازه‌ترین اطلاعات تولید و پخش برنامه‌های صداوسیما را نیز دریافت نموده و از ساعات پخش برنامه های صدا و سیمای مرکز مطلع شوند. در بخش تولیدات ویژه نیز این امکان فراهم شده است تا آثار ویدئویی، پادکست و عکس تولید مرکز در موضوعات مختلف به ویژه آداب و رسوم بومی و محلی، جاذبه های گردشگری، آشنایی با شهدا، مشاهیر و هنرمندان و موضوعات متنوع دیگر با کیفیتی مطلوب به سمع و نظر مخاطبان رسانده شود. 

 یکی دیگر از ویژگی‌های پورتال جدید دسترسی به آرشیو تولیدات موسیقی صدا و سیمای مرکز مهاباد است که امکان دریافت و شنیدن آثار تولید شده در واحد موسیقی و تازه‌های موسیقی محلی را نیز فراهم آورده است.

alt

alt