جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

رسانه استانی، برای مردم استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

رسانه استانی، برای مردم استان

رسانه استانی، برای مردم استان


رئیس مرکز سیمای استان های صدا و سیما در مراسم تودیع و معارفه معاون سیمای مرکز البرز با اشاره به وجود مراکز علمی – تحقیقاتی متعدد در استان گفت : صداو سیمای البرز می تواند با استفاده از ظرفیت های موجود دستاوردهای مراکز علمی و تحقیقاتی استان را معرفی کند.
سیدعباس فاطمی در ادامه به جنگ نرم دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: با تولید برنامه های متنوع فرهنگی و استفاده از نیروهای جوان و نخبه در برنامه سازی میتوانیم تهاجم فرهنگی  دشمنان را خنثی کنیم .
در ادامه  مدیر کل صدا و سیمای استان البرز، با تأکید به منویات رهبر معظم انقلاب درخصوص نقش آفرینی رسانه ملی در تولید محتوای ارزشمند و توجه ویژه به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: ارتقاء و تعمیق برنامه ها بر پایه مؤلفه ­های دین – اخلاق – آگاهی – سبک زندگی ایرانی اسلامی و هم چنین افزایش کیفیت برنامه ­ها و تولید آثار کوتاه نمایشی می­تواند در جذب مخاطب تاثیر گذار باشد و باید در دستور کار معاون سیما قرار گیرد.
علی صادق مقدسی به وجود قومیت های مختلف در استان اشاره کرد و افزود : صداوسیمای استان تلاش می کند با بهره گیری از نیروهای خلاق، تولیدات تلویزیونی متنوعی برای البرز نشینان تهیه و پخش کند .
در پایان محمد ورزدار به عنوان معاون سیمای مرکز البرز معرفی و از خدمات محمد حیدریان در طول تصدی این معاونت قدردانی شد.