جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

رسانه استانی بازوی توانمند دستگاه های اجرایی - صفحه محتوایی خبر

 

 

رسانه استانی بازوی توانمند دستگاه های اجرایی

 

صدا و سیما بعنوان رسانه ای فراگیر و اثرگذار می تواند با برنامه سازی و شناسایی قابلیت ها و کاستی ها در جهت پیشرفت استان گام بردارد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز مازندران، استاندار مازندران با حضور در صدا و سیمای مرکز استان با تأکید بر اینکه شناسایی موانع تولید و لایروبی موانع از اولویت های پیشرفت و توسعه است ، بروکراسی اداری را از مهمترین موانع تشدید کننده پیشرفت استان برشمرد و گفت: مازندران،‌ خود مازندران را عقب نگه داشته است و تلاش می شود با شناسایی نیازهای اصلی استان، اهلیت سرمایه گذار به منظور جلوگیری از هدر رفت منابع و تخصیص منابع و امکانات موانع موجود برداشته و دغدغه اشتغال نیز برطرف شود.

محمد اسلامی در نشست مشترک با شورای مدیران صدا و سیمای مرکز مازندران با تأکید بر اینکه صدا و سیما بعنوان رسانه ای فراگیر و اثرگذار می تواند با برنامه سازی و شناسایی قابلیت ها و کاستی ها در جهت پیشرفت استان گام بردارد از برنامه سازان خواست با تهیه برنامه های تلویزیونی در حوزه مجموعه های موفق صنعتی و کشاورزی، پسماند، دریا، جنگل و بوم گردی، استانداری مازندران را در معرفی کامل ظرفیتها و برطرف کردن مشکلات موجود یاری کنند.
اسلامی با اشاره به حمایت استانداری از رسانه استانی در بهسازی و نوسازی دستگاهها و فضاها ابراز امیدواری کرد همه مازندران تا سال 97 به فرستنده های دیجیتالی مجهز شوند همچنین فرمانداری های استان نیز به همکاری برای ایجاد دفاتر خبری در همه شهرستانهای استان مکلف شدند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز مازندران نیز در این نشست با تأکید بر اینکه رسانه استانی همواره به تعهد رسانه ای خود برای اطلاع رسانی پایبند است گفت : رسانه استانی تمام توان خود را برای دستیابی به اهداف توسعه تعریف شده استان بکار می گیرد .

در این نشست همچنین برخی از مدیران رسانه استانی، رویکرد نظارتی بر عملکرد کلان استان، بهبود فضای کسب و کار با اتصال به مراکز علمی و دانشگاهی ، توجه به فرهنگ بومی ، تقویت کارایی روابط عمومی ها و گسترش دفاتر خبری در همه شهرستان های مازندران را خواستار شدند .