جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

رسانه استانی محور وحدت بخشی و دوستی آفرینی در جامعه - صفحه محتوایی خبر

 

 

رسانه استانی محور وحدت بخشی و دوستی آفرینی در جامعه

رسانه استانی محور وحدت بخشی و دوستی آفرینی در جامعه

 

حجت الاسلام ترابی امام جمعه گنبد کاووس با منتظر حجت مدیرکل صدا و سیمای گلستان  دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، مدیرکل صدا و سیما در ابتدای این دیدار ضمن خوش آمدگویی صداوسیما را بازوی نظام و در خدمت مردم دانست و افزود: رسانه ملی در خدمت مردم است و تمام تلاشش این است که رضایت مندی مردم و مخاطبان را جلب کند.

منتظرحجت در ادامه  بیان داشت: انجام کارهای زیربنایی در حوزه فرهنگ گفتمان و جریان‌سازی در مورد موضوعات مختلف مانند امر معروف نهی از منکر با حضور جوانان و تشکل های مردمی می‌تواند موجب اعتلای فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی شود.

وی توجه به شهرستان ها را یکی از اولویت‌های اصلی رسانه استانی عنوان کرد و اظهار داشت: صداوسیمای استان برای حضور و توجه بیش از پیش به شهرستانها برنامه‌ریزی خوبی را انجام داده است.

مدیرکل صداوسیما در پایان آمادگی این شبکه استانی را برای انعکاس ظرفیت های شهرستان های استان اعلام کرد و اذعان داشت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده بنا داریم از ظرفیت های شهرستان ها علاوه بر خبر در سیمای مرکز استان نیز استفاده کنیم تا سهم شهرستان های استان نیز در شبکه استانی بیش از پیش شود.

در ادامه این دیدار امام جمعه گنبد کاووس ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های شبانه روزی مدیر کل صدا و سیما و عملکرد این مرکز در تهیه و پخش برنامه های ماه مبارک رمضان، برای همکاری بیشتر با صداوسیمای مرکز گلستان اعلام آمادگی کرد.

ترابی گفت: رسانه ملی بعنوان بازوی کارآمد و تاثیر گذار رهبری معظم انقلاب اسلامی در سال های اخیر  نقشی بی بدیل و سرنوشت ساز بر عهده داشت است و توانسته با جلب و جذب مخاطبان، اعتماد سازی، امید افرینی، ایجاد رضایت مندی، تحکیم انسجام و وحدت ملی و تقویت باورهای انقلابی و اسلامی، افزایش روحیه و آگاهی لازم برای مقابله با تهدیدات و تبلیغات روانی دشمن را فراهم کند.

وی با اشاره به ظرفیت های بالقوه شهرستان گنبد گفت : این شهرستان در زمینه های مختلف چه از نظر صنعتی، کشاورزی و سایر زمینه ها دارای ظرفیت‌ها و استعدادهای فراوان می‌باشد و نیازمند توجه ویژه رسانه ها بویژه صداوسیمای استان برای شناساندن این ظرفیت ها جهت جذب سرمایه گذاری ها و مشارکت های بخش خصوصی می باشد .

امام جمعه گنبد کاووس در پایان گفت: امروز بیش از هر زمان دیگر باید برای ایجاد وحدت، امید و آرامش در جامعه تلاش کرد و معتقدیم رسانه استانی باید محور وحدت بخشی و دوستی آفرینی در جامعه باشد.