جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

رسانه ملی در گرامی داشت 13 آبان و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نقش مهمی دارد - صفحه محتوایی خبر

 

 

رسانه ملی در گرامی داشت 13 آبان و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نقش مهمی دارد

رسانه ملی در گرامی داشت 13 آبان و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نقش مهمی دارد

 

رسانه ملی با افزایش آگاهی در جامعه به ویژه نسل جوان کشور، ماهیت استکبار ستیزی انقلاب اسلامی و سیاست های خصمانه استکبار جهانی به ویژه آمریکا را آشکار می کند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان عبدالحسینی مدیرکل این مرکز در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری مراسم یوم الله 13 آبان و همچنین مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با بیان این مطلب گفت: رسانه های کشور بر اساس وظیفه آگاه سازی جامعه می توانند ابعاد گسترده استعمارگری و استکبار غرب به سرکردگی آمریکا را با استناد به پژوهشها و دیدگاه محققان و دانشمندان که حتی در غرب زندگی می کنند برای مردم شفاف سازی کنند.

عبدالحسینی افزود :مردم ما امروزه بیشتر از گذشته بخوبی آمریکا را می شناسند و برای بقای جامعه انقلابی باید روحیه جهادی را در عرصه‌های مختلف تزریق کنیم.

وی با بیان اینکه نسل جوان کشور نیازمند شناخت ماهیت استکبار ستیزی انقلاب اسلامی و افزایش آگاهی درباره سیاستهای خصمانه استکبار جهانی به ویژه آمریکا با مردم مظلوم جهان است گفت: برای بصیرت ‌افزایی و تهییج افکار عمومی برنامه‌های متعددی در شبکه و رادیو اصفهان به ویژ واحد خبر این مرکز پیش بینی و برنامه ریزی شده است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان در ادامه به اهمیت راهبردی برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: برنامه ریزی محتوایی و عملیاتی برای تولید برنامه های ویژه و فاخر نکوداشت پیروزی چهلمین سال پیروزی انقلاب صورت گرفته است.

عبدالحسینی گفت: باید همه فعالیت ها را متمرکز کرده و از طریق هماهنگی و هم افزایی با مجموعه های بسیج ، سپاه ، سازمان تبلیغات و حوزه های فرهنگی و هنری با ایجاد جریان فرهنگی منسجم برای به تصویر کشیدن رویش های انقلاب در ایام دهه فجر سال 97 آماده شویم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد صدا و سیما با تولید برنامه های مناسب و جذاب و رعایت مبانی اسلامی در مقابل هجمه رسانه های معاند با قدرت ایستاده است و به عنوان دانشگاه نظام اسلامی باید روی تقویت اسلام به صورت ویژه کار کند ، اعتقادات مردم را بالا ببرد، احکام را ترویج کند و اخلاق عملی را به مردم یاد بدهد.

جعفر عسگری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان نیز در این جلسه با بیان اینکه  مردم امروز شعار مرگ بر آمریکا را با شناخت و شعور بالایی سر می دهند گفت: ماجرای قیام مردم و چگونگی بروز و ظهور انقلاب اسلامی ایران برای نسل های جدید باید بیشتر از گذشته تبیین و ملموس گردد.