سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

رسانه ملی محلی برای پیگیری جریان های عدالت خواهانه و انقلابی است - صفحه محتوایی خبر

 

 

رسانه ملی محلی برای پیگیری جریان های عدالت خواهانه و انقلابی است

رسانه ملی محلی برای پیگیری جریان های عدالت خواهانه و انقلابی است

 

امام جمعه کیش گفت: رسانه ملی محلی برای پیگیری جریان های عدالتخواهانه و انقلابی است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش ، مدیرکل و مدیران صدا و سیمای مرکز کیش امروز در دیدار با امام جمعه کیش به بیان ظرفیت ها و توانمندی های صدا و سیمای مرکز کیش برای پیشبرد اهداف نظام و همینطور رسالت های منطقه آزاد کیش پرداختند.

امام جمعه کیش در این  دیدار با تاکید بر اینکه جریان صدا و سیما، جریان وابسته به ولایت و رهبری است گفت: رسانه ملی محلی برای پیگیری جریان های عدالتخواهانه و انقلابی است که در آن به پیگیری های مطالبات مردم و همینطورکمک به توسعه کشور و مسئولان پرداخته می شود.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با تشکر از زحمات و تلاش های جهادی کارکنان صدا و سیمای مرکز کیش برای ترسیم چهره حقیقی مردم کیش در اذهان عموم و ارائه قابلیت های این خطه از کشورمان بیان کرد: جزیره کیش باید بیش از پیش هم به لحاظ ساختاری و هم به لحاظ محتوایی تقویت شود تا مسیر کمک به توسعه کیش و کشور سرعت بیشتری گیرد.

وی با تشکر از زحمات محمد قاریان پور مدیر کل پیشین صدا و سیمای مرکز کیش و با ارزوی توفیق برای علیرضا نجابت مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش، پیگیری مطالبات مردمی و انعکاس فعالیت های مسئولان در کنار حفظ استقلال خود را از مهمترین برنامه های صدا و سیمای مرکز کیش برشمرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش هم با تشکر از حمایت های همیشگی امام جمعه کیش از رسانه ملی،  با اشاره به کارهای خوبی که با توجه به کمبود نیروی انسانی در این مرکز انجام شده است گفت: قابلیت و پتانسیل جزیره کیش بسیار زیاد است و تلاش خواهیم کرد هم در حوزه مهندسی پیام و هم در حوزه تولید محتوا اتفاقات مثبتی در  صدا و سیمای مرکز کیش رقم بخورد.

علیرضا نجابت افزود: اقتضائات خاص فرهنگی و سبک زندگی مردم جزیره کیش بستر مناسبی برای تولید محتوای های متنوع ایجاد کرده است که در نهایت می توان با تبدیل صدا و سیمای مرکز کیش به یک قرار گاه فرهنگی به توسعه حوزه های مختلف جزیره کمک کرد.

وی تاکید کرد تعامل سازنده بیش از پیش مردم و مسئولان با صدا و سیمای کیش موضوعی است که به توفیقات بیشتر صدا و سیما کمک خواهد کرد.