جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

رسیدن پوشش شبکه‌های دیجیتال خراسان جنوبی به میانگین کشوری تا سال آینده - صفحه محتوایی خبر

 

 

رسیدن پوشش شبکه‌های دیجیتال خراسان جنوبی به میانگین کشوری تا سال آینده

رسیدن پوشش شبکه‌های دیجیتال خراسان جنوبی به میانگین کشوری تا سال آینده

پوشش شبکه‌های دیجیتال خراسان جنوبی تا سال آینده به میانگین کشوری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی ، بر اساس تفاهم نامه‌ای که بین صدا و سیما و استانداری خراسان جنوبی منعقد شد، ۸۳ ایستگاه دیجیتال دیگر در این استان راه اندازی می‌شود تا پوشش دیجیتال خراسان جنوبی به میانگین کشوری برسد.
همچنین بر اساس این تفاهم نامه مقرر شده است زیرساخت ایستگاه‌های دیجیتال را استانداری و تجهیزات فرستنده آن را صدا و سیمای خراسان جنوبی تأمین کند.
معاون توسعه و فناوری رسانه ملی، در نشست انعقاد این تفاهم نامه در استانداری خراسان جنوبی، با بیان اینکه مرکز صدا و سیمای این استان دارای نیرو‌هایی توانمند و تجهیزاتی به روز است گفت: افزایش پوشش شبکه‌های دیجیتال از اولویت‌های رسانه ملی در خراسان جنوبی است و از سال گذشته تاکنون این مرکز در خصوص پوشش شبکه‌های دیجیتال با رشد ۱۰ درصدی روبرو بوده است.
استاندار خرسان جنوبی نیز با بیان اینکه خراسان جنوبی سومین استان پهناور کشور است گفت: پوشش شبکه‌های دیجیتال در این استان پهناور تا کنون قابل قبول بوده و صدا و سیمای خراسان جنوبی نیز توانسته است ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان را به خوبی به کشور معرفی کند.
معتمدیان افزود: با وجود منابع محدود، اما در حد توانمان به توسعه پوشش شبکه‌های دیجیتال کمک خواهیم کرد.
معاون توسعه و فناوری رسانه سازمان صدا وسیما همچنین در شورای مدیران مرکز خراسان جنوبی گفت: خراسان جنوبی با وجود کمبود تجهیزات توانسته است با برقراری ارتباط‌های زنده با شبکه‌های سراسری، در بین استان‌های کشور به جایگاه خوبی دست یابد و این مرکز نوپا در بین سایر مراکز عناوین خوبی نیز به دست آورده است.
علیدادی همچنین از بخش‌های مختلف صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی بازدید کرد.