جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

رضایت 79 درصدی مخاطبان از رادیو اصفهان - صفحه محتوایی خبر

 

 

رضایت 79 درصدی مخاطبان از رادیو اصفهان

مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان در مراسم تکریم و معارفه معاون صدای مرکز اصفهان با اعلام این مطلب گفت: همدلی و وحدت فکری از مهم ترین شاخصه هایی بوده است که ما را به هدف واحد و مشترک نزدیک کرده تا بتوانیم وظایف رسانه ای خود را به نحو مطلوبی انجام دهیم.

مهندس کلباسی در ادامه با اشاره به عملکرد خوب معاونت صدا در تهیه و پخش برنامه های فاخر و ارزشمند افزود: در ارزیابی عملکرد سال 93، صدای مرکز اصفهان توانسته است رضایتمندی 79 درصد از مخاطبین را به خود اختصاص دهد که این میزان 7 درصد بیشتر از میانگین مراکز استان ها بوده است.

سید مجتبی آل مختار هم به روند صعودی در کیفی سازی برنامه های رادیو اشاره کرد و گفت: اخیرا 9 برنامه رادیویی مورد ارزیابی قرار گرفت که خوشبختانه به طور میانگین این برنامه ها نزدیک به 75 امتیاز گرفته است.

سید حمید هاتف الحسینی معاون جدید صدای مرکز اصفهان ضمن تشکر از مدیر کل محترم مرکز و سایر همکاران به ویژه همکاران رادیو گفت: زحمات زیادی در این مدت در رادیو اصفهان صورت گرفته که امیدواریم با همدلی این روند ادامه داشته باشد.

در پایان این مراسم از سه سال تلاش مجتبی آل مختار قدردانی و سید حمید هاتف الحسینی به عنوان معاون صدای مرکز اصفهان معرفی شد. هاتف الحسینی پیش از این قائم مقام مرکز اراک بود.

alt