جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

رنجرو روی میز تدوین رفت - صفحه محتوایی خبر

 

 

رنجرو روی میز تدوین رفت

تصویربرداری فیلم سینمایی 'رنجرو' به كارگردانی و نویسندگی احسان عبدی‌پور در گونه فیلم‌های كودك و نوجوان به سفارش صدا وسیمای مركز بوشهر به اتمام رسید و در حال حاضر مراحل تدوین صداگذاری و موسیقی را پشت سر می گذارد.  

عبدی پور در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه بهرام دهقانی تدوین این فیلم را عهده دار شده است گفت: مهران ملکوتی و فردین خلعتبری به ترتیب هر کدام وظیفه صداگذاری و موسیقی فیلم سینمایی رنجرو را نیز بر عهده دارند.

وی با بیان آنكه پیش تولید این فیلم بیش از شش ماه طول كشیده، افزود: تصویربرداری این فیلم به مدت 45 روز طول کشید و تا زمان برگزاری جشنواره فجر امسال آماده خواهد شد.

عبدی پور در خصوص داستان این فیلم گفت: پسری در روستای اطراف نیروگاه اتمی بوشهر با پسر روسی از خانواده مهندس‌های نیروگاه دوست می‌شود، شرایط جهانی روز به روز و دقیقه به دقیقه دوستی آنها را تهدید و دستخوش تغییر می‌كند.

نویسنده فیلم سینمایی رنجرو ادامه داد: فیلمنامه به گونه‌ای نوشته شده كه غرور ملی و روحیه صلح‌طلبی ایرانیان در آن جاری است.

میثم فرهومند، آرمان هوانسیان، ابراهیم تمهید، عباس جوادی، آنا پانوسیان، تیگران خزمالیان، عباس باك، حسین قفلی، محسن مكاری و غلامرضا فرح زاده برخی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

از عوامل پشت دوربین این فیلم سینمایی می‌توان به ساعد نیك ذات فیلمبردار، مهران ملكوتی صدابرادر، بهرام دهقانی تدوینگر، جلال امیری مرند طراح و اجرای گریم، نیلوفر فولادی طراح صحنه و لباس و عباس اهوازی مدیر صحنه اشاره كرد..

گفتنی است: عبدی‌پور فیلمساز بوشهری كه در سال‌های اخیر جوایز زیادی از جشنواره‌های مختلف برای تله فیلم‌هایش كسب كرده، نخستین فیلم بلند سینمایی خود را با نام 'رنجرو' تجربه می کند.

alt

alt