سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

رهایی پرندگان چاره شفای دختر شکارچی می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

رهایی پرندگان چاره شفای دختر شکارچی می شود

 فیلم تلویزیونی پرواز به کارگردانی اکبر شهبازی و تهیه کنندگی آناهیتا کبیرکوه به سفارش صدا و سیمای مرکز گلستان تهیه و تولید می شود.

شهبازی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: این فیلم رویکرد بومی و محلی دارد به گونه ای که  بازیگران، لهجه، نوع لباس و فرهنگ های این منطقه به اشکال مختلفی به تصویر کشیده می شود.

وی با بیان اینکه این تله فیلم به مدت 25 روز پیش تولید داشته است ابراز داشت: تله فیلم پرواز در 42 روز تصویربرداری شده و در حال حاضر تدوین می شود.

وی اظهار امیدواری کرد: پس از مراحل تدوین، صداگذاری و موسیقی این تله فیلم تا پایان سال جاری آماده پخش خواهد شد.

شهبازی افزود: استفاده از مکان های زیبای منطقه و تصاویر بسیار زیبا و طبیعت گرایانه از جمله جذابیت های دیگر این فیلم می باشد.

وی در خصوص خلاصه داستان این تله فیلم گفت: مراد پدر خانواده که از طریق شکار پرنده امرار معاش میکند تصمیم می گیرد بنا به درخواست خانواده تمامی پرنده هایش را برای شفای دختر معلولش بفروشد، اما پس از برگشت از شهر با جای خالی پرنده ها مواجه می شود و در پی دلیل اینکه چه کسی این کار  را کرده و...

وی روستای کندوسکوه از توابع شهستان گالیکش و آبشار لوه و جنگ لهای اطراف سطح شهر گرگان را از جمله لوکیشن های این تله فیلم عنوان کرد.

گفتنی است بازیگرانی همچون مهدی حکیمی، رقیه اصلانی، الهام ترک کوهسار، محسن صیفی، محمد ترک کوهسار، صفر روحی، داوود سعیدی، حسن رجب پور، سید وحید میرمنافی، محمد سدیدی در این تله فیلم به ایفای نقش پرداخته ند.

 لیست عوامل تولید این تله فیلم عبارتند از:

 مدیرتصویربرداری: امیرعلی ویسی/ تصویربرداران: وریا گلزایان، کیومرث فقیه سلیمانی/ دستیاران تصویر: مهدی پیوسته، عزیز احمدی/ عکاس: سامان پاسیان/ صدابردار: علیرضا کریم نژاد/ منشی صحنه: فاطمه سعیدی/ مدیر صحنه: ادریس محمودیان/ دستیار کارگردان و برنامه ریز: صابر عاقلی، علیرضا حاجتی.

alt

alt