سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

روایتی از امید و انتظار در « مَندیر بارون» - صفحه محتوایی خبر

 

 

روایتی از امید و انتظار در « مَندیر بارون»

روایتی از امید و انتظار در « مَندیر بارون»

 

تله فیلم «مندیر بارون» تولید صدا و سیمای مرکز چهار محال و بختیاری با ماجرایی درباره مشکلات یک جوان بختیاری، از شبکه یک سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها؛ تله فیلم «مندیر بارون» به تهیه کنندگی مرتضی رحیمی و کارگردانی علیرضا اسیوند روز جمعه 19 اردیبهشت ساعت 16 به روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: شاهرخ جوانی که اصالتاً بختیاری است، ولی در تهران متولد و بزرگ شده است. او فرزند یک رزمنده مفقود الاثر است. شاهرخ پس از اینکه در تهران گرفتار مشکلاتی می شود، تصمیم می گیرد به زادگاه پدری خود برگردد و به نوعی با بازگشت به اصل خویشتن، در مورد گذشته خانواده خود کنکاش می‌کند که ...

این تله فیلم  که تولید شبکه استانی چهارمحال و بختیاری است با بهره گیری از قابلیت های ویژه و مختلف این استان به نگارش در آمده است.

مرتضی رحیمی، سارا منجزی پور، حسن اسدی، داراب آقاسی زاده، حجت اله نجف پور، حبیب تاجمیری، قاسم سلیمانی، زهرا طاهری، کبری گودرزی، اشرف شاه حسینی، محمد معمر، مرتضی ناجی، مرتضی شاه بندری، علیرضا اسیوند و رامین راستاد در این تله فیلم نقش آفرینی کرده اند.