جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

روایت از عشق تا شهادت سردار دل ها در چهارمحال و بختیاری - صفحه محتوایی خبر

 

 

روایت از عشق تا شهادت سردار دل ها در چهارمحال و بختیاری

روایت از عشق تا شهادت سردار دل ها در چهارمحال و بختیاری

 

صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری با تدارک و پخش ویژه برنامه های مختلفی به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام، سپهبد قاسم سلیمانی با مردم سوگوار استان همراه می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، صدا و سیمای استان در ویژه برنامه های رادیویی «از عشق تا شهادت» و تلویزیونی «سردار دل ها» به پوشش مراسم عزاداری شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی از مصلای امام خمینی(ره) شهرکرد می پردازد.

ویژه برنامه «از عشق تا شهادت» در بخش های گزارش، ارتباط با مصلای شهرکرد، نوحه خوانی، کارشناسی و ارتباط با فرمانده سپاه قمر بنی هاشم(ع) استان از ساعت9 صبح روز شنبه 14 دی به تهیه کنندگی فاطمه دهقانی و گویندگی زهرا خنکداری از صدای مرکز چهارمحال و بختیاری پخش می شود.

شبکه استانی سیمای جهان بین هم در این روز با ویژه برنامه «سردار دل ها» در بخش های ارتباط با مصلای امام خمینی و پوشش مراسم عزاداری، پخش زنده مراسم تشییع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از کاظمین، صحبت های کارشناس، حضور خانواده یکی از شهدای مدافع حرم استان در برنامه، موسیقی تصویر و گزارش از ساعت9:30 دقیقه به تهیه کنندگی بیژن علی بابایی و اجرای ابوالفضل هادی پور و فخری قائدی، یاد مجاهدت و رشادت های فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را گرامی می دارد.