سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

روزهای شیرین خوزستانی ها دیدنی شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

روزهای شیرین خوزستانی ها دیدنی شد

تله‌ فيلم «روزهاي شيرين» به كارگرداني سيد علي نياكان آماده پخش از شبكه استاني سيماي خوزستان است.

کارگردان این فیلم در گفتگو با روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خوزستان گفت: اين تله فيلم راه‌هاي جلوگيري از طلاق و آسيب ديدن بنيان خانواده از اين معضل را به تصوير مي‌كشد.

وي افزود: تصويربرداري "روزهاي شيرين" يك ماه طول كشيد و توسط علي‌رضا رجايي‌مقدم در اهواز جلوي دوربين رفت.

اين فيلم‌ساز خاطرنشان كرد: اين فيلم تلويزيوني در 90 دقیقه و با مضموني طنز و اجتماعي در سال 90 و 91 تهیه و تولید شده است. نياكان اظهار كرد: منوچهر آذر، سعيده عرب، رامسين كبريتي، بهاره ارجمند و آرين نياكان در اين تله فيلم ايفاي نقش مي‌كنند.

او بيان كرد: تصويربرداري، تدوين و صداگذاري اين تله فيلم به پايان رسيده و هم اکنون آماده پخش از شبكه استاني خوزستان است.

اين فيلم‌ساز ادامه داد: حميد باقري‌نيكو (نويسنده)، پروين بهاميري (تهيه‌كننده)، علي‌رضا شيرالي (صدابردار) و علي‌رضا قومي (گريم) از عوامل تله فيلم "روزهاي شيرين" هستند.

شیرین و همسرش فرهاد که هر دو پزشک هستند به دلیل برخی از اختلافات قصد دارند از یکدیگر طلاق بگیرند. اما آسیب دیدگی فرزند آنها که در اردوی مدرسه اتفاق می افتد عموی شیرین را که سرپرستی وی را نیز عهده دار است به اهواز می کشاند، او از موضوع جدایی شیرین از همسرش بی اطلاع است و آنها نیز زندگی خود را عادی جلوه دهند. لذا شیرین برای اینکه عمویش متوجه موضوع جدایی و طلاق آنها نشود  دراین بین حوادث جذابی اتفاق می افتد که منجر به بازگشت آرامش به این خانواده می گردد.

alt

alt