جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

رونمایی ازصفحه استانی خبرگزاری صداوسیمای مرکز خلیج فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

رونمایی ازصفحه استانی خبرگزاری صداوسیمای مرکز خلیج فارس

بیستمین صفحه استانی خبرگزاری صدا وسیما در بندرعباس افتتاح شد.

رونمایی ازصفحه استانی خبرگزاری صداوسیمای مرکز خلیج فارس

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خلیج فارس، با حضور سید مهرداد سید مهدی رئیس خبرگزاری صدا و سیما و مدیرکل و مدیران ارشد صداوسیمای مرکز خلیج فارس و همکاران واحد خبر این مرکز، صفحه استانی سایت خبرگزاری صدا و سیمای مرکز خلیج فارس به صورت رسمی رو نمایی شد.
رئیس خبرگزاری صداوسیما، در این مراسم گفت: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب، باید برای تاثیرگذاری در فضای مجازی برنامه ریزی کرد.
سید مهرداد سید مهدی افزود: گشایش صفحه های استانی خبرگزاری صداوسیما از مرداد ماه آغاز شده است و صفحه هرمزگان بیستمین صفحه استانی خبرگزاری صداوسیما است که امروز رونمایی شد.
وی گفت: سرعت انتشار اخبار، صحت و موثق بودن اخبار، از مهمترین ویژگی های خبرگزاری صداوسیما است.
سید مهدی افزود: استفاده از ظرفیت های شهروند خبرنگار برای ایجاد پل ارتباطی با مردم و راه اندازی کانال های خبرگزاری ویژه استان ها از برنامه هایی است که همزمان با ایجاد صفحه های استانی خبرگزاری مد نظر است.
مهران جلائی مدیر کل صداوسیمای مرکز خلیج فارس نیز در این مراسم گفت: یکی از مزیت های راه اندازی صفحه های استانی خبرگزاری صداوسیما، امکان بارگزاری گزارش های خبری در این صفحه است که می تواند در کنار خبر مکتوب و تصاویر خبری مورد بازدید عموم قرار گیرد.
جدیدترین خبرهای هرمزگان از این پس در صفحه خبرگزاری صداوسیمای مرکز خلیج فارس قابل دسترسی است.
علاوه بر خبرهای مکتوب، گزارش  و عکس های خبری نیز در این صفحه بارگذاری می شود.
بارگذاری آلبوم عکس از رویدادها و آیین های مختلف در شهرستان های هرمزگان و مجموعه های خبری استان از دیگر بخش های این صفحه است.