جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

رونمایی از تولیدات رسانه ای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صدا و سیمای مرکز بوشهر - صفحه محتوایی خبر

 

 

رونمایی از تولیدات رسانه ای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صدا و سیمای مرکز بوشهر

رونمایی از تولیدات رسانه ای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صدا و سیمای مرکز بوشهر

 

از تولیدات رسانه ای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صدا و سیمای مرکز بوشهر با حضور آیت الله حسینی بوشهری عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز بوشهر، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در این مراسم گفت: رسالت کنونی مردم و مسئولان یادآوری دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با محوریت افتخار به گذشته و امید به آینده است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با قدردانی از تولیدات رسانه ای صدا و سیما در سطح استانی و ملی و با اشاره به جنگ رسانه ای دشمن افزود: اگر چه دشمن از ابزارهای قوی برای جنگ رسانه ای در دست دارد اما جمهوری اسلامی ایران هم با تمام توان و دست پر در این عرصه مقابل دشمن ایستاده و باید فضای تبلیغاتی را از دشمن بگیریم .

سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به پخش حدود 100 هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری، فضای مجازی ، رادیو نما و سایر سامانه های رسانه ای گفت : چهل مستند رسانه ای، 12 برنامه گفتگو محور و ترکیبی، چهل موشن گرافی با عنوان چهل برگ زرین ، دو اثر موسیقیایی با عناوین مانا ایران و چهلمین سور از جمله این برنامه هاست.