جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

رونمایی از"خاتم شیراز" در روز عاشورا - صفحه محتوایی خبر

 

 

رونمایی از"خاتم شیراز" در روز عاشورا

فیلم های تلویزیونی «مرد خاک» و «خاتم شیراز» تولید صدا و سیمای مراکز چهارمحال بختیاری و فارس دوشنبه و سه شنبه از شبکه شما روی آنتن می رود.

فیلم تلویزیونی «مرد خاک» به کارگردانی شاهین بابا پور و تهیه کنندگی مشترک مصطفی غلامی فرد و محمد رضا شریفی، دوشنبه 12 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود .

در خلاصه داستان فیلم آمده است: ماه محرم است و اهالی در پی تدارک برپایی تکیه در خانه حاج حبیب هستند، اما حاج حبیب قصد ندارد به این سنت سالیان دورش بپردازد، چرا که پسر و عروسش در بمب گذاری کربلا شهید شده اند و نوه اش در بیمارستان بستری شده است و حاج حبیب برای تأمین هزینه درمان نوه اش خانه خود را فروخته است. از طرفی ایرج که روزگاری دلباخته دختر حاج حبیب بوده و از او جواب رد شنیده از حاج حبیب کینه به دل گرفته است و برای همین به یکی از پهلوانان هم دوره حاج حبیب که اینک معتاد و درمانده است پولی می دهد تا ...

حسین توشه، کاظم هژیر آزاد، حسین خانی بیک و زویا امامی در فیلم تلویزیونی «مرد خاک» ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «خاتم شیراز» به کارگردانی ایمان افشاریان، سه شنبه 13 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.

alt

در خلاصه داستان فیلم آمده است: پدر بهروز نذر کرده است که یک صندوق خاتم برای عتبات و عالیات بسازد اما سکته می کند. او وصیت می کند که بهروز این کار را انجام دهد. منصور دایی بهروز نیز به دنبال نفع مالی می خواهد کار را به دست گیرد. بهروز به پیشکسوتان خاتم مراجعه می کند تا از آن ها کمک گیرد. در انتها استاد مهدی و دیگر هنرمندان می پذیرند که ...

مهدی فقیه، احمد علامه، زهرا سعیدی، علی مقصودی، سلمان فرخنده، سوده شرحی و محمد جواد مرادی در فیلم تلویزیونی «خاتم شیراز» به تهیه کنندگی مصطفی علمی فرد تولید مرکز فارس بازی کرده اند.