جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

رونمایی از ده نمایش رادیویی ویژه سرداران شهید استان خراسان رضوی - صفحه محتوایی خبر

 

 

رونمایی از ده نمایش رادیویی ویژه سرداران شهید استان خراسان رضوی

رونمایی از ده نمایش فاخر رادیویی ویژه سرداران شهید استان خراسان رضوی

همزمان با سالروز فتح خرمشهر 10 اثر نمایشی ویژه سرداران شهید استان خراسان رضوی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان رضوی در این مراسم که به صورت زنده از استودیو ویژه رادیو زائر پخش شد عابدین عابدی مقدم مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی و جمعی از خانواده های شاهد و مسئولان استانی حضور داشتند.

در این مراسم دکتر صنعتی معاون صدای مرکز در سخنانی پاسداشت ارزش های شهادت و مقام شهدا را تکلیف همگانی دانست و گفت: رادیو زائر امروز به زیارت شهدا رفته است.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی هم در این ویژه برنامه زنده رادیویی به بیان خاطراتی از جنگ و عملیات بیت المقدس پرداخت و گفت: رأفت اسلامی رزمندگان اسلام در برابر ارتش متجاوز بعثی عراق را در روز آزاد سازی خرمشهر، از جمله نمادهای بارز اخلاقی و صفات روحانی رزمندگان اسلام بود.

در این برنامه از عباس طاهری تهیه کننده آثار فاخر، خانم طیبه تناکی و آقای میری مقدم از تهیه کنندگان برتر حوزه معاونت صدای خراسان رضوی با اهداء لوح و هدایایی تقدیر شد.

گفتنی است شهید محمد مهدی خادم الشریعه، شهید رمضانعلی عامل، شهید سید علی حسینی، شهید ابوالقاسم فیروزیان، شهید عباس مولوی، شهید سید علی اکبر حسین پور برازش، شهید مجید افقهی، شهید محمد جواد ناصری، شهید محمد جواد مهربان پورف شهید جهانگیر نارنجی کاهو، ده سردار شهید استان اند که در عملیات های متعدد هشت سال جنگ تحمیلی به فیض شهادت نائل آمدند.