جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۹

رونمایی از دو مجموعه یکصد اثری از تولیدات استانی - صفحه محتوایی خبر

 

 

رونمایی از دو مجموعه یکصد اثری از تولیدات استانی

در حاشیه بیست و هشتمین همایش افق رسانه و با حضور رئیس سازمان صدا و سیما، از دومین مجموعه یکصد قسمتی موسیقی- تصویرهای تولیدات استانی با عنوان «پیک آشنا» و مجموعه یکصد قسمتی گزارش های خبری مراکز صدا و سیما با عنوان «خدمت» رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان های رسانه ملی، دومین مجموعه «پیک آشنا» با هدف معرفی فرهنگ ها، آداب و رسوم، زندگی اقوام، مردم و گردشگری در قالب تصویر و موسیقی مقامی، محلی و همنوازی با همکاری کلیه مراکز استانی صدا و سیما تهیه و تولید شده است همچنین مجموعه گزارش های خبری مراکز با موضوعات حمایت از کار و سرمایه ایرانی، خدمات نظام، تولید ملی، کارآفرینی، معرفی پروژه های ملی، تقویت امید و تلاش و جهاد اقتصادی با عنوان «خدمت» تدوین و ارائه شده است.

بنابراین گزارش، معاونت امور استان ها از مدتی پیش برای ماندگاری و در دسترس بودن آثار منتخب مراکز استان ها اقدام به تهیه بسته های یکصد اثری در حوزه های موسیقی و تصویر «پیک آشنا» و مستند «نگارستان» نموده بود که قبلا رونمایی شده و در شبکه های مختلف سیما مورد استفاده قرار گرفته بود.

روند مجموعه سازی تولیدات استانی همچنان در دستور کار معاونت امور استان ها قرار دارد و به زودی دومین مجموعه یکصد اثری مستندهای تولیدی مراکز با عنوان «نگارستان» و فیلم های تلویزیونی آنان با عنوان «فیلم نما» رونمایی خواهد شد.

گفتنی است کلیه آثار تولیدی برای مشاهده علاقمندان و مخاطبان بر روی وب سایت تلویزیونی اینترنتی استان ها به نشانی webtv.irib.ir  قابل دسترسی می باشد.

alt

alt